Piketuotojams nepajėgus nutraukti cirko pasirodymų su gyvūnais, tą Panevėžyje padarė vagys.T. Šiaudinio nuotr.

Cirko pasirodymus sužlugdė ne piketuotojai, o vagys

Cirko pasirodymus sužlugdė ne piketuotojai, o vagys

Panevėžyje piketuotojams už cirką be gyvūnų neprivertus čekų cirko artistų atšaukti pasirodymų su keturkojais, tą padarė vagys.

Sekmadienį apie 8 val. cirko atstovė policijai pranešė, jog Parko g. įsikūręs cirkas apvogtas. Iš cirko palapinės vagys išnešė garso bei šviesos valdymo aparatūrą, spausdintuvą ir net pasirodymų kostiumą. Artistai nuostolį įvertino 3500 Eur.

Paskutinę gastrolių dieną atėjusieji į cirką liko it musę kandę: nieko nepaaiškinę žiūrovams artistai, jau supakavę visą inventorių, rengėsi išvykti.

Dvi savaites Panevėžyje trukusios cirko gastrolės sukėlė nemenką ažiotažą. Panevėžiečių pasipiktinimą sukėlė cirko artistai, po miestą kasdieną vedžiodavę Afrikinį dramblį. Kovotojai už gyvūnų teises atkreipė dėmesį, jog gyvūnas linguoja ir keistai siūbuoja galvą, kas rodo jo pažeistą psichiką dėl patiriamo streso bei netinkamų laikymo sąlygų.

Gyvūnų teisių gynėjai, daugiau nei pusšimtis žmonių, susirinkę į piketą Parko g. prie cirko palapinės, ragino gyventojus boikotuoti renginius, kuriuose išnaudojami gyvūnai. Vis dėlto atėjusiųjų į cirką tokia akcija neatbaidė nuo suplanuotos pramogos. Panevėžiečiai teisinosi, jog vaikams tai vienintelė galimybė pamatyti dramblį.

Tokį patį piketą aktyvistai buvo surengę ir čekų cirkui gastroliuojant Šiauliuose.

Komentarai

 • tie durni piketuotojai tikriausia patys namuose, nelaisvėje laiko šunį ar katę.

  • Šuo ir katė yra naminiai gyvūnai. Kaip ir kiaulė, karvė ar višta. Drambliai, liūtai, tigrai, beždžionės ir kt. yra ne naminiai, o laukiniai gyvūnai. Tiek dar suprantat, Romai?

   • Katė, šuo ir pan. taip pat buvo laukiniai, ir dabar jų yra laukinių – taip kad nereikia teigti, jog dramblys ar tigras negali būti naminis gyvūnas, jei jau jūsų minimi gyvūnai yra išskirtinai „tik naminiai“ ir juos galima laikyti uždarose erdvėse.

  • jie ne durni, jie avinu banda

 • welcome to Panevežys 😀

 • Zmoniu taip negina kaip gyvunus

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų