P. Židonio nuotr.

Chloro dvokas išginė iš namų

Chloro dvokas išginė iš namų

Skaitytojo pasiūlyta tema

Liūdynės kaimo vieno daugiabučio gyventojai, bute užuodę aitrų ir dirginantį chloro kvapą, bėgo iš namų ir dar iškvietė specialiąsias tarnybas.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai, vilkintys specialiais kostiumais ir dėvintys kvėpavimo aparatus, nustatė, kad namo rūsyje išpilta chloro.

Paaiškėjo, kad šios dezinfekcijos priemonės pabėrė namą administruojančios įmonės darbuotojas, gelbėdamas gyventojus nuo kitos bėdos – trūkus kanalizacijos vamzdžiui išsiliejusių fekalijų.

Kaip pasakojo savo vardo ir pavardės nenorėjusi viešinti Naujosios gatvės 22-ojo daugiabučio gyventoja, vasario 15-ąją jiedu su vyru labai anksti išvyko į Kauno klinikas.

Jau ten bebūnant liūdynietė sulaukė sūnaus skambučio: mama, ką tvarkei, kad namai smirda chloru?

O pavakare grįžę sutuoktiniai patys įsitikino, kad sūnaus nuogąstavimai – ne iš piršto laužti. Bute tvyrojo stiprus chloro dvokas.

Jis, pasakoja moteris, buvo toks stiprus, kad pradėjo graužti gerklę, kvėpavimo takus, net akis.

Iš pradžių dar pagalvojo, ar visą dieną praleidusi ligoninėje neparsivežė kokio viruso, tad sučiulpusi net pastilių nuo gerklės skausmo.

Tačiau pradėjus skaudėti galvas, šeima susiprotėjo paieškoti chloro šaltinio.

Visą straipsnį skaitykite vasario 22 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų