Staybvietė Ramygalos g.P. Židonio nuotr.

Centro vaiduokliams – nauji pažadai

Centro vaiduokliams – nauji pažadai

Nors nekilnojamojo turto vystytojai vienbalsiai kalba, kad karantinas į statybų rinką įnešė savų korekcijų, iš stalčių bandoma traukti kai kuriuos senutėlius projektus.

Panevėžio centre įšaldytos statybvietės, virtusios miesto bėda ir gėda, ko gero, sulaukė savo valandos.

Kone dešimtmetį Ramygalos gatvėje, netoli Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikos akis badė apleista statybvietė. Ir dabar ten pro begriūvančią tvorą matyti grafičiais apipaišyti namo pamatai bei sukalti poliai, skendintys aukštoje žolėje, bebaigiantys užželti krūmais.

Praėjusių metų pabaigoje sklypą su pradėto statyti namo pamatais aukcione iš bankrutavusios bendrovės įsigijo Panevėžio įmonė „Asirinta“.

„Tai nebuvo spontaniškas pirkinys, jau anksčiau esame ėmęsi keleto gyvenamųjų namų projektų. Labai greitai juos pardavėme, gavome gerų atsiliepimų iš nekilnojamojo turto agentūrų. O šitą projektą jau seniai buvome nusižiūrėję būtent dėl vietos. Čia gal belikusi paskutinė vieta, kur centre galėtų būti pastatytas daugiabutis“, – teigė bendrovės direktorius Valdas Strelčiūnas.

Visą straipsnį skaitykite birželio 11 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Galerija

Komentarai

 • sutvarkikyt Vasario 16 g. pastatus

  • Atsakyti
 • nuo kada valdzia privalo tvarkyti privacius pastatus

  • Atsakyti
 • o kam priklauso tas buves semos plotas, ten labai baisiai atrodo, vieta tikrai ten nebloga atrodo****

  • semos plotas privatus, visas plotas , kai turesit laiko pasidomekit miesto pletros planu savivaldybes puslapyje, taip labai gaila,kad musu valstybeje savininkai uz savo turto neprieziura gauna simbolines baudas, priesingu atveju neturetume nei koncervu fabriko griuvesiu, nei semos dykvieciu, nei nebaigtu lino kombinato statybu, deja savivalda cia kol kas bejege,

 • Reikia tvarkyti miestą. Yra ir sutvarkytų senų tuščių erdvių: Laisvės aikštėje užstatytas namų tarpas į Senvagę, buv. griuvenos su poliais prie Ukmergės g., kur įsikūrė IKI parduotuvė (nors ir nelabai tinkamoje vietoje), Ramygalos g. pabaigoje rengiama parduotuvė. Nemaloniai nuteikia (tą ir užsieniečiai mato) pora apgriuvusių namų Vasario 16 gatvėje ir kt. Labai apleisti skverai ir purvini didžiuliai kiemai (pvz., Aukštaičių 2). Miestas dūsta nuo automašinų kiemų vejose, gatvėse. Todėl ne laikas dabar griauti dar tinkamus pastatus, statyti didžiulius meno centrus (juk apie 20 proc. išlaidų teks miesto biudžetui)

 • na ir bukumas valdininku…..taigi reikia uzregistruoti kreipimosi seimui tai bus ir sprendimas

  • Atsakyti
 • rašydamas apie bukumą gerai pagalvok, jog tie krūmais apaugę pamatai yra ne Žaliojoje girioje, o Ramygalos gatvėje. Žmonės rašydami apie kieno nors teises turi žiūrėti, kad gindamas vienas teises nepažeistų kitų žmonių teisių. Rūkydamas balkone žmogus pažeidžia kito žmogaus, gal sergančio bronchine astma, turintį priepuolius, teises. Triukšmaudamas naktį, jis pažeidžia miegančių žmonių (senolių kūdikių ir kt.) teises.

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų