P. Židonio nuotr.

Buvusiam vadovui – žvėriškas ieškinys

Buvusiam vadovui – žvėriškas ieškinys

Viena didžiausių kelių tiesimo bendrovių Lietuvoje „Panevėžio keliai“ per dieną virto bene karščiausia šalies sensacija.

Panevėžio apygardos teismą pasiekė bendrovės ieškinys metų pradžioje iš generalinio direktoriaus pareigų atstatydintam Virmantui Puidokui. Įmonė iš buvusio vadovo siekia prisiteisti daugiau nei 18 mln. eurų.

Įspūdingą porceliano galeriją Panevėžio pašonėje rudenį su sutuoktine atidariusiam V. Puidokui dabar teks rūpintis ne tokiais elegantiškais reikalais – jam mesti kaltinimai bendrovę įstūmus į finansinę duobę. Teismui pateiktame ieškinyje teigiama, kad nuostolių „Panevėžio keliai“ patyrė ne tik dėl galimai netinkamų V. Puidoko sprendimų, bet ir nepagrįsto išlaidavimo. Pavyzdžiui, aistros pilotuoti lėktuvus niekada neslėpęs V. Puidokas vieną orlaivį įsigijęs ir bendrovės vardu, o į pensiją išlydėtai komercijos direktorei išmokėta beveik 100 tūkst. eurų išeitinė kompensacija.

Pats V. Puidokas tvirtino, kad toks ieškinys jo nenustebino. Anot buvusio ilgamečio „Panevėžio kelių“ vadovo, jis yra spaudžiamas parduoti savo akcijas ir atsisakyti išeitinės kompensacijos.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 30 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • jo,be lektuvo keliu nenutiesi. Reikejo kosmini laiva nupirkti

  • Jam tie 18ml euru tik juokas tiek metu sedejo ir maisais sude eurus po 15 tuk.alga kas menesi o kiek isvogta visi keliai ziedai kur state praejus porai metu byreti pradejo turetu buti teismo ivertinta toks vadovavimas bet cia Lietuva toks tokio neliecia vagiu karalyste

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų