Delfi nuotr.

Buvusi vyriausioji šalies epidemiologė įtariama dokumentų klastojimu

Buvusi vyriausioji šalies epidemiologė įtariama dokumentų klastojimu

Buvusiai vyriausiajai šalies epidemiologei Loretai Ašoklienei Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) dar gegužę pareiškė įtarimus dėl dokumentų suklastojimo, informavo STT Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė Julija Gorovniovaitė.

Anot jos, šiuo metu yra pradėtas tyrimas.

„Įtarimai pareikšti gegužės 13 dieną dėl dokumentų klastojimo, o suteikti daugiau informacijos neturiu galimybės, nes pradėtas tyrimas“, – Eltai teigė J. Gorovniovaitė.

L. Ašoklienė iš vyriausiosios šalies epidemiologės pareigų pasitraukė praėjusią savaitę. Dar tuomet sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys kalbėjo, kad sprendimą L. Ašoklienė priėmė dėl asmeninių priežasčių.

Situaciją pakomentavo ir Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Ji tvirtina, kad pareikšti įtarimai L. Ašoklienei nėra tiesiogiai susiję su jos vykdomomis funkcijomis.

„Iš pirminės medžiagos, pateiktos ministerijai iš Specialiųjų tyrimų tarnybos, nebuvo aišku, su kuo susiję pareikšti įtarimai, todėl jie buvo tikslinami tiek su STT, tiek su tyrimą kontroliuojančia prokuratūra. Gavus institucijų atsakymus, įvertinta, kad pareikšti įtarimai tiesiogiai nebuvo susiję su vykdomomis funkcijomis. Nepaisant to, priimtas sprendimas trauktis iš užimamų pareigų. Detalesnės informacijos nebus pateikta, nes tai susiję su ikiteisminiu tyrimu“, – Eltai komentavo sveikatos ministro atstovas spaudai Tomas Bagdonas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų