Buto savininkams – galimybė gauti 50 eurų dovanų

Buto savininkams – galimybė gauti 50 eurų dovanų

Bendrovė „Mano BŪSTAS“, skatindama gyventojus labiau rūpintis savo gyvenamąja aplinka, kiekvienam naujam klientui dovanos po 50 eurų. Įmonė tikisi, kad šiuos pinigus daugiabučių namų gyventojai panaudos būsto gerovei.

Daugiabučius namus prižiūrinti įmonė „Mano BŪSTAS“ Panevėžyje skelbia dar nematytą akciją. Nuo šiol visi butų savininkai, nusprendę pasikeisti namo administratorių ir pasirinkti „Mano BŪSTĄ“, gaus vienkartinę 50 eurų premiją. Ir nors bendrovė tokiu būdu nori paskatinti klientus šiuos pinigus panaudoti gyvenamosios aplinkos gerinimui, gyventojai premiją galės panaudoti savo nuožiūra.

„Kadangi plečiamės Panevėžyje, siūlome būsimiems klientams piniginę premiją. Žinoma, tuos pinigus mes galėtume panaudoti reklamos kampanijai, žinomumui didinti ir panašiai, tačiau nutarėme, jog geriau pasidalysime jais su gyventojais. Tegul mūsų klientai patys nusprendžia, kaip geriau juos panaudoti. Jokių apribojimų mes netaikome – paliekame visišką apsisprendimo laisvę“, – sako bendrovės „Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys.

Kad butų savininkai gautų 50 eurų premiją, yra keletas sąlygų. Pagrindinė – kad daugiabutis namas pasirinktų administratoriumi bendrovę „Mano BŪSTAS“. Taigi jei daugiabučio savininkai sutiks, kad jų namą prižiūrėtų rinkos lyderis, kiekvieno buto savininkas gaus 50 eurų.

Dovana skiriama tik tokiu atveju, kai daugiabučio namo bendrija sudaro sutartį su „Mano BŪSTU“ dėl administravimo paslaugų teikimo konkrečiame name. Dovana skiriama turto vienetui, tad jei butas ar kita patalpa priklauso keliems savininkams, skiriama viena premija.

Be to, klientai galės pasirinkti – gauti pinigus į asmeninę banko sąskaitą arba 50 eurų kreditą už įmonės suteiktas būsto priežiūros paslaugas. Šiuo atveju kredito likutį klientai matys „Mano BŪSTO“ interneto portale arba išmaniojoje programėlėje „eBŪSTAS“.

„Jau sulaukėme gyventojų klausimo, ar premiją gaus visi daugiabučio namo savininkai, ar tik tie, kurie, renkantis naują administratorių, balsavo „už“. Norime užtikrinti, kad jei gyventojų dauguma pasirinks „Mano BŪSTĄ“, 50 eurų dovaną gaus visi. Net ir tie, kurie balsavo „prieš“ arba iš viso nedalyvavo balsavime“, – patikslino M. Genys.

Gyventojai, kurie susidomėjo šia unikalia akcija, daugiau informacijos gali sužinoti paskambinę telefonu +370 661 05563, parašę užklausą el. paštu akcija@manobustas.lt arba apsilankę interneto svetainėje www.akcija.manobustas.lt.

„Mano BŪSTAS“ yra daugiabučių namų administravimo lyderis Lietuvoje. Įmonė paslaugas teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Neringoje, Šiauliuose, Radviliškyje, Alytuje, Šilutėje, Šilalėje, Panevėžyje, Šakiuose, Pasvalyje, Tauragėje, Biržuose ir Birštone.

„Mano BŪSTO“ paslaugomis Lietuvoje naudojasi daugiau kaip 190 tūkst. namų ūkių.

Komentarai

 • Manau, kad kitos, administravimo paslaugas teikiančios įmonės, ypač savivaldybės paskirtieji administratoriai, turėtų kreiptis į Konkurencijos tarnybą dėl tokio įvykio ištyrimo ir jo vertinimo.

  • Atsakyti
 • Ar ši „Rubikoninė“ įmonė vis keičianti pavadinimus ir apiplėšinėjanti gyventojus, neturinti teisės vykdyti statybos darbų ,oficialiai net siūlo kyšį…

  • Atsakyti
 • Šiandien skambinau. Viskas labai normalu, konsultantė viską išaiškino. Kadangi norim bėgti nuo valdiško buto ūkio, kodėl gi nepasinaudojus šiuo pasiūlymu.

  • Bėkit, bėkit, pirmyn 🙂 Ypač dėl pidisoko verta 🙂 Kad tik netektų nagelių graužt ir prašytis atgal į „valdišką“ butų ūkį 🙂 Tik kai norėsit parbėgt atgal, žinokit, šansų ne azartiškiems žmonėms nusimato mažokai 🙂

   • Nu jau į valdišką butų ūkį tai nė už ką. Apkerpėję biurokratai, piršto nepajudina.

    • Čia tau kai pajudinus nespėsi mokėti ir nežinomi už ką …

    • HA HA HA jo, jo, tai ir linkiu sužinot, ką reiškia kai pajudins jums pirštus „Mano BŪSTAS“- tai sužinosit kas yra aukšto pilotažo žulikai o ne biurokratai

   • Ok !

  • bėk nuo vilko ant meškos…

 • DĖMESIO, DĖMESIO! Labai kviečiame visus, kas susigundys šiuo vienkartiniu „Aukštaitijos būsto“ masalu, į ekskursiją adresu F. Vaitkaus g. 7, Panevėžys! Turėsite galimybę vizualiai susipažinti su mūsų namo būkle po jų paslaugų teikimo, tiesogiai išgirsti liudijimus iš visų šios bendrovės terorizuojamų gyventojų, kaip ši bendrovė, nepripažindama teisėto sutarties nutraukimo su namo bendrija, jau pusmetį kiekvieną mėnesį siunčia sąskaitas už paslaugas, kurių realiai nebeteikia, nes jas pagal galiojančią sutartį teikia KITA BENDROVĖ. Mes papasakosime jums, kaip jaučiamės gaudami ne tik neteisėtas sąskaitas, bet ir grasinančius laiškus dėl skolų išieškojimo. Beje šis procesas jau prasidėjo: visiems, atsisakiusiems mokėti dvigubas sąskaitas gyventojams, o tokių – dauguma, skolininkų bylos jau užvestos ir perduotos skolų išieškojimo įmonei. Jau prasidėjo varginantys, painūs, nervus ir pinigus kainuojantys teismo procesai. „Aukštaitijos būstas“ dalins po 50 Eur iš savo iždo naujoms aukoms? Ir tai darys kitų, šiuo metu terorizuojamų aukų sąskaita? Super biznio planas.

 • klasikinis pavyzdys kas atsitinka su bendrija kai joje nėra vienybės tada ta banda puola tokiam ,,gelbėtojui“ į glėbį, gavę pirmus lapelius už patarnavimus stveriasi už galvų ir ieško kaltų. PRISIMINKITE: samdomas piemuo niekada nebus geresnis už savą! Matyt, kol kartą nenudega neigauna proto. Vargas toms bendrijos kurios nemoka skaičiuoti savo pinigų, išsirenka pirmininką už 1 eurą, o jis bendriją parduoda administratoriui. Reziume: virusai puola silpnus!

  • Ponas aiškiai butų ūkyje dirbate 🙂

   • Man atrodo , kad nieko blogo dirbti namu ukyje ir taip teisingai destyti savo mintis

    • Būtent, dirbti, o ne imituoti 🙂

   • ,,gelbėtojus’ turiu omenyje admin. įmones, o šiaip – aš savarankiškos bendrijos pirmininkas. Stažas – 12 metų, pensininkas.

 • Kaip sakant toks suris tik pelekautuose, is kur cia 50 euru, jei ne is musu paciu kiseniu. Aysiims vienaip ar kitaip su kaupu ta ‘pem’ euru

Rodyti visus komentarus (16)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų