Būsimai generalinei prokurorei susirgus koronavirusu, jos priesaika nukeliama

Būsimai generalinei prokurorei susirgus koronavirusu, jos priesaika nukeliama

Būsimoji generalinė prokurorė Nida Grunskienė susirgo koronavirusu, todėl trečiadienį planuota jos priesaikos ceremonija atidedama, pranešė Prezidentūra.

„N. Grunskienė, kurios skyrimui į generalinės prokurorės pareigas po prezidento teikimo pritarė Seimas, šiandien informavo Prezidentūrą, jog jai atliktas COVID-19 testas yra teigiamas. Todėl trečiadienį planuota jos priesaikos ceremonija yra atidedama, iki ji pasveiks. Tikimasi, jog ši ceremonija įvyks sausio viduryje“, – antradienį BNS sakė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Generalinio prokuroro Evaldo Pašilio kadencija baigiasi antradienį. Kols prisieks N. Grunskienė, Generalinei prokuratūrai vadovaus generalinio prokuroro pavaduotas Žydrūnas Radišauskas.

N. Grunskienė nuo 2013 metų vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūrai.

Komentarai

  • Sveiki, ponios ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

    Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu kreiptis į mano įmonę. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba parašykite man žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą akimirksniu.

    Mes esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums įgyvendinti visus jūsų siekius. Mes specializuojamės veiksmingiausių ir greičiausių struktūrizuotų finansų sprendimų teikimo srityje asmenims ir įmonėms.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų