Burokėlių gira: jūsų kepenys padėkos

Burokėlių gira: jūsų kepenys padėkos

Šviežios burokėlių salotos, burokėlių sultys – mūsų skrandžiui gan įprasti produktai. O ar esate girdėję apie burokėlių giros teikiamą naudą organizmui?

Liaudies medicinoje burokėlių gira vartojama nuo inkstų ir kepenų ligų, taip pat esant prastai medžiagų apykaitai. Geriant burokėlių girą, palaikomos visos fiziologinės organizmo funkcijos, valomos kepenys, inkstai ir tulžies pūslė, skatinama limfinė sistema.

Pasigaminti sveikatinimo savybėmis pasižyminčios burokėlių giros namuose labai paprasta. Jums reikės:

3 litrų stiklainio,

700 g. burokėlių,

2 riekelių ruginės duonos,

200 g. cukraus,

100 g. razinų.

Paruošimas taip pat nereikalauja ypatingų žinių ir pastangų.

Nuplaukite burokėlius ir supjaustykite kubeliais, sudėkite juos į švarų stiklainį. Įberkite razinų, cukraus, sudėkite duoną.

Užpilkite stiklainį šaltu virintu vandeniu ir išmaišykite. Uždenkite indą dvigubo sluoksnio marle ir palikite fermentuotis tamsioje vietoje 6-7 dienas. Būtina maišyti girą du kartus per dieną ir pašalinti putas. Po 7 dienų perkoškite gautą girą per marlę. Laikykite girą šaldytuve.

Išgerti reikėtų vieną stiklinę giros per dieną, visą kiekį padalinus trims ar keturiems kartams, prieš valgį. Išgėrus visą girą padarykite trijų mėnesių pertrauką ir tada gydymą kartokite. Jeigu pajutote, kad gira prarūgo, tiesiog išpilkite ją.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų