Laura Lana. Asmeninio albumo nuotr.

Būrėja: svarbiausia nesustoti pakeliui į siekiamybę

Būrėja: svarbiausia nesustoti pakeliui į siekiamybę

Kiek egzistuoja žmonija, tiek gyvas ir mūsų troškimas žinoti, kas laukia ateityje, ir esama žmonių, galinčių apie tai papasakoti. Bet kaip kažkas kitas gali žinoti apie mus daugiau negu mes patys apie save? Lauros Lanos tokie klausimai niekada nekamavo – ji nuo pat vaikystės jautėsi esanti kitokia. Ir ne tik dėl to, kad turėjo ir tebeturi labai stiprią intuiciją.

Anksti, dar būdama maža mergaitė, Laura sako pradėjusi justi energetinius laukus. Išmokusi pakelti savo energetinę vibraciją per vizijas ir sapnus iš savo sielos vedlių – angelų.

„Jie man parodė, kaip reikia save energetiškai apsaugoti“, – sako dabar būrėja ir ragana save vadinanti Laura Lana. Nors kaip ir kodėl jautėsi vaikystėje, prisipažįsta susivokusi tik užaugus.

„Supratau ir tai, kokią stiprią reikšmę ir įtaką man tai turi“, – sako ezoterikė.

Nejusti nebegali

Anot Lauros Lanos, jos giminėje per moteriškąją liniją yra ir žiniuonių, ir energetinių gyduolių, tad pačiai netapo didelė staigmena, jog vieną dieną rankose atsidūrė Taro kortos. Tuomet merginai buvo šešiolika.

„Taip prasidėjo mano dvasinė kelionė į save ir į kitus“, – prisimena.

Ties kortomis Laura nesustojo.

„Ėmiausi mokytis vedų astrologijos, bioenergetikos, taip pat tradicinio raganavimo paslapčių. Kiek vėliau į mano gyvenimą atėjo ir šamanizmas bei visos jo paslaptys“, – pasakoja ragana.

Laura Lana sako, jog kitų žmonių pajautimas, noras padėti ir didelė empatija lydi ją nuo vaikystės. O su kiekvienais metais tas jausmas tik stiprėja.

„Kuo daugiau investuoju į save – laiko, pastangų ir mokslų, – tuo daugiau pagalbos galiu pasiūlyti kitiems“, – teigia pašnekovė, tikinanti, jog moka lengvai matyti žmonių auras. Šių spalvos, aiškina Laura, keičiasi priklausomai nuo minčių ir jausmų. Tad galima pamatyti ir energetiškai jausti, kai kažkas meluoja, turi piktų kėslų ar yra nenuoširdus.

Dažnai jaunai moteriai norėtųsi tiesiog gyventi – paprastai, nežinant, kas laukia pačios ar kitų. Tačiau tai esą jau nebeįmanoma.

Prisiima atsakomybę

Kaip aiškina Laura Lana, pati visata ją perspėja kiekviename žingsnyje ir parodo teisingus atsakymus ar galimas išeitis.

„Matau ateities vizijas – kartais jos aplanko tiesiog prisilietus prie žmogaus. Galiu jį „nuskenuoti“, nuskaityti energetinį lauką, pajausti visą ten esančią informaciją…“ – tvirtina būrėja, kurios teigimu, tam, kad išties sugebėtum padėti žmogui, vien išmokti skaityti kortas neužtenka. Dėl to Laurai Lanai liūdna stebėti, kai šiandien to imasi kone kas antras. Tokie tariami specialistai nurodo žmogui netinkamą gyvenimo krypti neprisiimdami jokios atsakomybės.

„O užmegzti su žmogumi kontaktą, ypač energetiniame lygmenyje, yra labai didelė atsakomybė, – pabrėžia ragana. – Kortas skaityti gali išmokti visi, tačiau nukreipti žmogų, suprasti, ar tai yra jo karminė pamoka, ar jis turi pereiti siųstus išbandymus, o gal gali jų išvengti, nėra paprasta.“

Lauros Lanos įsitikinimu, kiekvienas mūsų galime pakeisti savo likimą ir ateitį ar susikurti materialinę gerovę. Jokių ribų gyvenime nėra, nebent pats žmogus stato sau kliūtis. Tiksliau – jo protas.

Dažnai atsakinėdama į įprastai būrėjoms užduodamus klausimus Laura jaučia laikanti savo rankose žmonių likimus. Ar nepasitaiko tarp jų tokių, kurie perduotą informaciją priima pernelyg jautriai? Ragana atvira: tokių išties būna. Išgirdus galimus ne tokius optimistinius gyvenimo scenarijus, pirma žmonių reakcija būna labai įvairi. Tačiau retai kada priešiška.

„Stengiuosi to nesuasmeninti, nes niekada nesakau vien to, ką žmogus nori išgirsti. Tai būtų neteisinga. Aš esu visatos įrankis, kuris perduoda informaciją žmogui. Tai nėra mano asmeninė nuomonė dėl kurios turėtų įsižeisti“, – aiškina Laura Lana.

„Tie, kurie informacijos galbūt ir nenorėjo priimti, po kiek laiko grįžta ir pasakoja, jog viskas susiklostė būtent taip, nors ir labai netikėtai“, – šyptelėjusi priduria pašnekovė.

Gyvenimas nėra bausmė

Lauros Lanos vardas žinomas ne vienam, besidominčiam ezoterika ir kiek mistiškai atrodančiu aiškiaregystės pasauliu. Tradicinį raganavimą bei šamanizmą praktikuojanti, iš Taro kortų ateitį pranašaujanti moteris sako, kad jos pašaukimas – nukreipti žmones tinkama gyvenimo linkme. Per energetinį skenavimą ir astrologiją padėti jiems suprasti, kokias klaidas daro ir kodėl negali atrasti ramybės.

Ezoterikės sukaupta patirtis išties didelė – tuo ji užsiima jau daugiau nei dešimtmetį.

„Praktikuoju bioenergetiką bei atlieku ritualus, tokius kaip pastojimo bei priklausomybių atsisakymo pagalba. Nuolat tobulinu savo žinias. Labiausiai džiugina, kad galiu padėti žmonėms keisti jų gyvenimus, – sako Laura Lana. – Gera, jog galiu gydyti ne tik sielą, bet ir energetinį kūną.“

Būrėjos įsitikinimu, dažnai mums nesiseka paprasčiausiai dėl to, jog einame netinkama linkme. Dirbame netinkamą darbą arba kuriame gyvenimą su žmogumi, kuris mūsų nevertina, nepadeda, nepalaiko.

Be to, neretai itin skaudūs išbandymai tenka tam, kuris kenkia kitiems.

„Kita vertus, nerasite nė vieno žmogaus, kuris neturėtų nė vienos problemos“, – primena Laura Lana. Tačiau tai nereiškia, jog atėjome į šią Žemę tam, kad mus baustų.

„Mes atėjome čia pasiekti kuo geresnių rezultatų, – įsitikinusi ragana. – Ir tik pats žmogus sau sukuria problemas, jas pritraukdamas negatyviu mąstymu.“

Asmeninio albumo nuotr.

Per nuosmukius – į pakilimus

Nepaisant to, per tas problemas ir skausmą žmogus tik auga ir tobulėja.

„Kiekvienas turi savo individualią istoriją, savo paskirtį bei misiją. Ir kai tik nuo jos nukrypsta, aukštesnė jėga būtent per sunkumus parodo, kur yra tas teisingas kelias“, – sako Laura Lana.

Tad kaipgi būti laimingam, kaip nepamesti savęs?
Anot būrėjos, laimingas žmogus džiaugiasi tuo, ką turi čia ir dabar. Jis dirba, užsiima mėgstama veikla ir nesigręžioja atgal.

„Šiukštu negalima sakyti, jog žmogus turi būti laimingas visada, – skuba patikslinti. – Gyvenimas susideda iš ciklų ir etapų, iš pakilimų ir nuosmukių… Kitaip nebūna ir nebus.“

Todėl esą privaloma išmokti priimti visas savo būsenas, jas išgyventi, o tada paleisti nuoskaudas ir negatyvius jausmus.

„Mūsų laimei įtakos turi daug faktorių: kaip mes mąstome, kaip save programuojame, ką darome ir kaip tai darome, su kokia intencija – pozityvia ar negatyvia, su meile ar pykčiu“, – būtent nuo to, anot raganos, priklauso, kokį gyvenime gauname rezultatą.

„Laimės siekimas yra natūrali žmogaus būsena, o norėjimas kuo geriau yra gyvenimo variklis, kuris stumia kiekvieną mūsų į priekį“, – pabrėžia ezoterikė.

Žinutės iš aukščiau laukia ir lošdami loterijoje

Pasak Lauros Lanos, gyvenime žmogus dažnai pasiklysta, nors paprastai visus atsakymus žino pats – ar bent jau būna kokį kartą apie tai pagalvojęs. Todėl pas būrėjas žmonės skuba paskatinimo, patvirtinimo, jog elgiasi teisingai.

„Žmonės visais atvejais gauna žinutes ir nukreipimus iš visatos – ar tai būtų pasikartojantis laikas, ar atsiųstas neatsitiktinis asmuo, kuris gali padėti. Visata, Žemė ir žmonės yra sukurti iš dieviškos, aukščiausios energijos. Ir neatsitiktinai perskaitytas horoskopas žmogų nukreipia ir užprogramuoja vienam ar kitam įvykiui“, – pasakoja ragana.

Laura Lana dar kartą pabrėžia: gyvenimą mes galime keisti bet kokia kryptimi – niekas nesame pasmerktas laimei ar nelaimei. Tai priklauso nuo požiūrio, nuo vidinės būsenos, nuo mūsų minčių, o tą kaip tik labai dažnai pamirštame.

„Viskas prasideda nuo savęs, – moko ezoterikė. – Dažniausiai dėl nesėkmės yra kaltinami kiti žmonės, aplinka, nors visa tai, kas mus supa, yra tik mūsų pačių atspindys. Nieko negalima kaltinti – tik save, nes iš visų situacijų žmogus turi pasirinkimą ir išeitį. Gaila, kad dažnai jos pradedame ieškoti jau pasirinkę netinkamą kelią arba žmogų šalia…“

Žmonės į Laurą Laną kreipiasi dėl įvairiausių problemų, pradedant santykiais, darbu, ir baigiant dvasiniais reikalais.

„Atvejų būna tikrai nestandartiškų ir labai įvairių. Pasitaiko ir tokių kuriozinių klausimų, ar šiandien laimėsiu loterijoje“, – šypsosi būrėja.

Sielos veidrodžiai

Pokalbiui pakrypus apie meilės reikalus ir paklausus, kodėl tiek daug žmonių jaučiasi vieniši, nesuprasti ar apskritai neranda sau skirtojo, Laura Lana susimąsto.

Anot jos, kiekvienas susitikimas gyvenime yra prasmingas.

„Mes pritraukiame tokius žmones, kokie esame patys, kokią tuo metu energetinę vibraciją transliuojame, – mano ji. – Žmonės, kurie mus supa, yra mūsų veidrodis.“

Pasak būrėjos, jei nuolat savyje laikome pyktį, tramdome emocijas ir agresiją, esame nepatenkinti viskuo, tikėtina, jog būtent tokius pat žmones ir pritrauksime.

O dar, priduria ji, kiekvienas gyvenime atsiradęs žmogus ir užmegztas ryšys su juo – ne atsitiktinumas. Atsitiktinumų, anot Lauros Lanos, gyvenime tiesiog nebūna.

„Kai esamus santykius ištinka krizė, pirmiausia reikia ieškoti priežasčių savyje – kuo jūs pasikeitėte, kas vyksta ne taip, kaip jūs jaučiatės, – teigia pašnekovė. – Kortos visada pasako, ar tai yra karminis ryšys – toks, kuris duotas išmokti pamokai ir pasmerktas nutrūkti, ar tai yra žmogus, dėl kurio verta stengtis ir kurti bendrą gyvenimą.“

O jeigu iškrinta išties bloga korta, ar būrėja pasako tiesą?

„Jei pajaučiu ir matau, jog ta informacija žmogų paveiks tinkamai, paruoš, tuomet pasakau. Dėl to, kaip ir minėjau, labai svarbu ne tik mokėti kortų reikšmes, bet jausti ir žinoti, kada ta informacija bus tikslinga, o kada – ydinga.“

Išbandymai leis augti

Paprašyta pažvelgti, kas mūsų visų laukia 2022-aisiais, Laura Lana buvo atvira: visi metai astrologiškai atrodo būsiantys itin intensyvūs.

Pirmoje jų pusėje Saturno bei Urano planetų išsidėstymas ir judėjimas atneš labai daug pokyčių ir transformacijų. Nuo balandžio mėnesio, anot būrėjos, žmonėse pabus didesnis kūrybos siekis, atsiras noras kurti, statyti, išsikelti sau naujų iššūkių.

„Šis metas bus labai svarbūs dvasiniam tobulėjimui, – sako ji. – Kai kurių planetų retrogradinis judėjimas net kelis kartus per šiuos metus primins mums apie padarytas klaidas, pasikartojančias užduotis ir, tikėtina, ne pačiu patogiausiu būdu – per išbandymus ir kliūtis.“

Anot Lauros Lanos, praeitis primins apie save ir padidėjusiu jautrumu, žmonės jausis pervargę, išsekę.

Meilė nugali viską

O meilės reikalai Baltojo Tigro metais klosis kur kas geriau. Mokysimės labiau branginti vienas kitą ir skleisti tą jausmą aplink save.

Net materialinės vertybės, būrėjos tikinimu, taps nebe tokios svarbios, kaip dvasinis ryšys.

„Pirmoji metų pusė meilės sferai dėl Veneros padėties bus įtempta. Situacijos mus išmokys nustatyti aiškias ribas tarp partnerių. Tačiau Valentino dienos proga viskas tarsi pasitaisys ir metams einant situacija tik gerės“, – optimizmo neleidžia prarasti Laura Lana.

Pirmasis pusmetis, anot jos, dėl Jupiterio padėties bus ypač sėkmingas žmonėms, kurie yra vieniši ar ieško partnerio.

Asmeninio albumo nuotr.

Darbštuolių metas

Šių metų sėkmė priklausys nuo to, ką įdėjome į savo gyvenimą praeityje ir kokios buvo mūsų siekiamybės. Būtent tokius vaisius galima tikėtis subrandinti 2022-aisiais.

Tai reiškia, sako Laura Lana, jog visi metai bus labai sėkmingi žmonėms, kurie daug dirba ir savo darbą vertina, tai, kuo užsiima, daro su meile. Tokiems žadama didelė finansinė sėkmė ir netgi staigus praturtėjimas.

„Pats laikas įgyvendinti savo svajones, siekti naujų tikslų – metai tam yra labai tinkami“, – drąsina ragana.

„Labai svarbu suprasti, kokią energetiką atsinešate į darbo vietą. Kuo pozityviau būsite nusiteikę, tuo geresnių rezultatų pasieksite. Svarbiausia nesustoti pakeliui į siekiamybę“, – akcentuoja pašnekovė.

Gerovės teks truputį palaukti

O štai daugelį dominančiu klausimu – ar pagaliau galėsime atsipalaiduoti ir pamiršti pandemijos siųstus išbandymus, – būrėja didelių vilčių neteikia. Sako, koronaviruso situacija dar tikrai nebus suvaldyta, jos pasekmės gali būti juntamos dar daugelį metų.

Panevėžiui Laura Lana irgi žada ne patį geriausią metą. Anot jos, panašu, jog vadovams vis nesiseks pabaigti pradėtus darbus. Žvaigždės žada finansinių nesklandumų, su kuriais gali susidurti miestas. Be to, galimi atsakingų asmenų pasikeitimai, ypač metų pradžioje.

„Tiesa, verslas – taip pat ir smulkusis – augs. Bus dar daugiau dėmesio kreipiama į šeimas, ypač jaunas, mieste tik besikuriančias. Matomas ryškus nekilnojamojo turto augimas“, – dėsto būrėja.

O ištvėrus ne visai sklandžią 2022-ųjų pradžią, anot Lauros Lanos, antra metų pusė miestui atneš palankių žinių ir finansinį augimą – atsiras daugiau investicinių galimybių, bus įgyvendinta nemažai projektų, sudaryta sėkmingų sutarčių.

Amuleatų galia

Kokią įtaką žmogaus gyvenimui daro amuletai ir kaip išsirinkti tinkantį sau? Pasak Lauros Lanos,
amuletas yra žmogaus apsauga. Jis sugeria negatyvią energetiką, siųstą žmogaus link – negatyvias piktų žmonių mintis ar žvilgsnius.

Anot jos, apsauga gali tapti bet kas – tiek sidabras, tiek auksas, tiek kristalai ar netgi paprastas raudonas siūlas ant rankos.

„Labai svarbu yra intencija, kuria ta apsauga yra paruošiama ir pakraunama. Mintys ir jūsų stiprus noras būti apsaugotam yra svarbiausia“, – pabrėžia būrėja.

2022-ųjų Baltojo Tigro metų astrologinė prognozė pagal būrėją Laurą Laną

Avinas

Šiais metais būtina atkreipti dėmesį į savo karjerą. Pirmoje metų pusėje jokių kardinalių pokyčių nereikėtų daryti, tačiau antrojoje rekomenduojama mokytis, imtis naujų tikslų įgyvendinimo. Palanku bus investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Meilės atžvilgiu Avinams žadami geri metai: palanku tuoktis, sutikti antrąją pusę, planuoti vaikus ar statyti bendrus namus. Jei norite gerų rezultatų, ateinančiais metais reikėtų labiau sutelkti dėmesį į siekiamybes, tikslus ir planus.

Būtina sveikai maitintis, judėti, sportuoti, rūpintis savo sveikata, nes būtent sveikatos problemoms kitais metais būsite jautresni.

Jautis

Šio ženklo atstovams rekomenduojama dažniau ieškoti kompromisų, užtikrinčiau priimti sprendimus, nes nuo to priklausys jų sėkmė. Reikėtų daugiau planuoti ir siekti, nes planetų išsidėstymas tikrai yra palankus didžiausioms svajonėms įgyvendinti.

Darbo ir karjeros srityje laukia nauji pasiūlymai, kartu ir nauji išbandymai. Jaučiams metai palankūs keisti darbą ir netgi sritį, kurioje dirba.

Finansinė situacija bus gera ir gana stabili visus metus. Tačiau investuoti šiais metais nerekomenduojama.

Jaučio ženklo atstovams 2022-aisiais siekti savo svajonių labai padės jų partneriai ir artimieji. Nepamirškite to įvertinti!

Dvyniai

Jums ateinantys Baltojo Tigro metai atrodo ypač sėkmingi įgyvendinti naujas idėjas, imtis naujų veiklų ar kurti verslą. Visose srityse galėsite atskleisti savo aukščiausią potencialą.

Tačiau rekomenduojama neišlaidauti, nes pinigai pas Dvynius ilgai neužsilaikys.

Būtina viską kruopščiai planuoti ir skaičiuoti. Metai nėra palankūs investuoti į nekilnojamąjį turtą, verta pagalvoti apie alternatyvas.

Meilės situacija Dvyniams labiau palanki bus antrojoje metų pusėje – šis periodas sėkmingas tuoktis ar sutikti savo išrinktąjį.

2022-aisiais labai gerai seksis mokslai ir studijos. Bet reikėtų atkreipti dėmesį į sveikatą, nes metai bus palankūs kardinaliai keisti įpročius.

Vėžys

Ateinantys metai šio Zodiako ženklo atstovams žadami darbingi ir, žinoma, finansiškai sėkmingi. Vėžiams jie bus vieni pozityviausių. Svarbiausia yra veikti ir nesėdėti vietoje, nes svajonėms lemta pildytis, o 2022-aisiais niekas negalės jūsų sustabdyti – tik jūs patys.

Būtina įveikti savo užslėptas baimes, nes jos trukdys pasiekti dar geresnių rezultatų.

Metai palankūs investuoti į nekilnojamąjį turtą bei verslą, karjerą. Taip pat prognozuojamas labai palankus žvaigždžių išsidėstymas meilės srityje – sutiksite savo antrąją pusę ar pagaliau priimsite sprendimą tuoktis. Laikas santuokai netgi labai tinkamas!

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į savo sveikatą, pasirūpinti imuniteto stiprinimu, sveika mityba bei sportu, nes kaip ir kitų ženklų atstovai, Vėžiai bus imlūs ligoms ir labai jautrūs.

Liūtas

Tigro metai Liūto ženklo atstovams bus labai veiklūs. Planai ir jų įgyvendinimas bus prioritetas, o svajonės pildysis su kaupu. Visgi labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą – nepaskęskite savo ego platybėse, gerai viską pasverkite ir suplanuokite.

Sunku bus padalyti dėmesį darbui ir namams. Užtat finansinė situacija Liūtams, atrodo, bus

netgi labai sėkminga. Palankūs metai investicijoms, nekilnojamajam turtui pirkti.

2022-aisiais, tikėtina, sutiksite savo išrinktąjį arba, radus savo sielos antrąją pusę, pakvips tuoktuvėmis. Metai ypač sėkmingi meilei.
Sveikata nesiskųsite, tačiau reikia keisti įpročius – koreguoti mitybą, daugiau judėti.

Mergelė

Baltojo Tigro metais teks itin pasikliauti savo intuicija. Pasikonsultuokite su specialistais prieš priimda

mi svarbius sprendimus. Ateinantys metai atvers puikių galimybių, tad teliks jomis pasinaudoti.

Taip pat tai bus metas, labai tinkamas tobulėti dvasiškai. Atsiras daugiau pasitikėjimo savimi ir laukia dar daugiau perspektyvų. Tačiau Mergelės ženklo atstovams vertėtų susilaikyti nuo investavimo, nerekomenduojama pirkti nekilnojamąjį turtą.

Karjeros, studijų srityje taip pat žadama didelė sėkmė. Tad drąsiai imkitės visų naujų veiklų!

Meilės fronte dominuos stabilumas, bus labai vertinama jūsų kantrybė ir ištikimybė. Jei esate vieniši, šie metai palankūs sutikti antrąją pusę, kurti šeimą.

Metų pasisekimai priklausys nuo pastangų ir įdėto darbo.

Sveikata bus gana stabili.

Svarstyklės

2022-ieji šio ženklo atstovams, atrodo, bus įtempti. Atsiras daugiau nerimo, jautrumo. Tai pasireikš gana aukštu streso lygiu, bus sunku priimti sprendimus. Turite rasti būdų išspręsti savo emocines ir psichologines problemas. Tai – viena iš pagrindinių metų užduočių. Būtina ugdyti pasitikėjimą savimi.

Finansinė situacija irgi bus vienas tų aspektų, turėsiančių įtakos emociniams išgyvenimams. Laukia nemažai pakilimų ir nuosmukių. Reikėtų atidžiau planuoti savo biudžetą ir laiką.

Darbas, regis, irgi kels įtampą. Nerekomenduojama imtis naujų veiklų – palankiau būtų mokytis ir siekti žinių.

Meilės srityje gresia praradimai. Sunku bus sutikti naujus žmones, sunkiai seksis ir su jais bendrauti.

Baltojo Tigro metai Svarstyklėms skirti susikaup

ti ir atrasti pasitikėjimą savimi iš naujo. Tačiau jei ruošiatės vestuvėms – pirmyn! Laikas bus palankūs tuoktuvėms ir meilei.

Skorpionas

Nerimą Baltojo Tigro metais jaus ir Skorpiono ženklo atstovai. Būtina imtis dvasinės praktikos, susitelkti į save, susikaupti ir apsvarstyti gyvenimo tikslus. Privalu sveikai maitintis, kad jūsų kūnas būtų harmonijoje su protu.

Investuoti į nekilnojamąjį turtą šiais metais nepatartina.

Stenkitės nenuvertinti savęs ir siekti geresnių karjeros galimybių, nes perspektyvų bus daug. Būsite pastebėti – tik labai svarbu tai išnaudoti ir priimti kaip galimybę.

Emocinė ir psichologinė būsena bus jautresnė, bet netapkite per daug savikritiški. Meilės reikaluose viskas suksis aplink harmoniją, tad nepamirškite atsižvelgti ir į kito žmogaus norus bei svajones. 2022-ieji s

antuokai bus palankūs, tačiau vienišiems žmonėms sutikti savo antrąją pusę seksis sunkiau.

Šaulys

Darbe artėjančiais metais venkite apkalbų ir stenkitės atsipalaiduoti, nes streso lygis bus aukštas. Reikėtų labiau susitelkti į pastangas ir atsiradusių galimybių įgyvendinimą.

O štai meilės reikalai Šauliams šiais metais bus labai sėkmingi. Jei esate vieniši, sutiksite savo antrąją pusę. Laikas taip pat bus labai palankus vesti ar ištekėti.

Puikus metas investuoti į nekilnojamąjį turtą arba verslą, nes finansinė situacija žadama labai sėkminga. Aišku, jei tik laikysitės savo įsitikinimų ir nepasiduosite aplinkos spaudimui.

Baltojo Tigro metai bus sėkmingi įgyvendinti naujas idėjas ir projektus – Fortūna bus jums palanki. Ateinančius dvylika mėnesiu viskas, ko panorėsite, gali būti įgyvendinta, – tereikia tikėti savo jėgomis.

Sveikata, regis, bus gera, o fizinis kūnas – stiprus.

Daugiau laiko rekomenduojama praleisti su šeima ir artimaisiais.

Ožiaragis

Metai bus ganėtinai palankūs ir sėkmingi. 2022-aisiais trauksite prie savęs grožį, estetiką ir harmoniją. Būsite labai kūrybingi ir užsidegę, tad motyvacijos netrūks.

Rutina gali tapti jūsų didžiąja kiūtimi – stenkitės paįvairinti kasdienybę.

Darbe ir karjeroje laukia daug žadančių pokyčių. Nors labai svarbu, kaip tuos pokyčius išnaudosite, šiuo požiūriu metai vis dėlto atrodo labai sėkmingi.

Ožiaragiams bus palanku keliauti, įgyvendinti naujus projektus, sumanymus. Geras laikas investuoti, kurti verslą, mokytis, semtis žinių.

Palanku ir planuoti vedybas, bendrą gyvenimą, kurti šeimą. Bet nepamirškite prisiimti atsakomybės už savo žodžius ir veiksmus.

Sveikata bus labai gera, tačiau reikia rūpintis sveika mityba, sportu ir praleisti kuo daugiau laiko gryname ore.

Vandenis

Metai jums bus labai harmoningi – tiek patiems su savimi, tiek su supančia aplinka. Sulauksite naujų ir netgi labai netikėtų pasiūlymų darbe, galimas paaukštinimas.

Turite nuolat dėkoti visatai už savo pasiekimus ir pagalbą jums. Dėkingumas bus labai svarbus ir turėsite jį tinkamai išreikšti, jei tikrai norite sulaukti sėkmės.

Taip pat labai svarbu neskubėti ir išlaukti tinkamo meto, nepriimti sprendimų per greitai, spontaniškai.

Metai Vandeniams itin palankūs kurti šeimą ir jos pagausėjimui. Galbūt šiek tiek trūks aplinkos palaikymo, tačiau pasikliaukite savimi, savo sprendimais ir savo nuomone. Kovokite už tai!

Metas taip pat palankus mokytis, pradėti studijas ar kursus.

Investavimo galimybes reikėtų gerai pasverti, galimi nesklandumai dėl nekilnojamojo turto įsigijimo.

Fizinė sveikata šiais metais gali būti kiek jautresnė.

Žuvys

2022-ieji metai Žuvims bus gana pasyvūs. Nesinorės priimti naujų galimybių, nors jos ir bus prieš pat akis.

Meilės ir santykių srityje tarsi norėsite protestuoti, tačiau stenkitės prisitaikyti ir priimti žmogų tokį, koks jis yra. Daugiau klausykitės, o ne kalbėkite.

Santuoka šiais metais taip pat bus sėkminga.

Tiesa, vienišiams gali kilti bendravimo problemų, tad ir sutikti savąjį žmogų bus sunku.

Darbo, karjeros srityje bus daug galimybių progresuoti ir pasiekti netgi labai gerų rezultatų. Pasinaudokite tuo!

Stenkitės visur ir visada išlaikyti harmoniją ir pusiausvyrą. Investuoti į turtą ar verslą jums šiais metais nerekomenduojama.

Būsite emociškai jautrūs, galimos nervų ligos. Gali trūkti motyvacijos, tad stenkitės save kasdien motyvuoti naujais iššūkiais.

 

Komentarai

 • Čia žinutės ne iš aukščiau, o iš žemiau. O kas laukia ateityje? Tai ateityje tie „požemiai“ ir laukia tų, kurie tokiom „naujienom“ pasitiki ir tokias naujienas viešina. Susimąstykime, kol dar laikas…

 • Nejuokaukite su tokiu šarlatanai straipsniu. Prieš imdami interviu iš sarlatanu pasitikrinkite ,nes per jus liks dar daugiau žmonių apgauta. Ši moteris prieš metus buvo įkelta i visus aferistus,nes vogė iš žmonių pinigus,o paslaugos ne suteikdavo. šimtai neteko savo pinigu . Pripažino kad turi panikos atakas ir yra gulėjusi psichiatrinėje . Ką toks zmogus gali padėt ?! Kai jai pačiai pagalba butina . Jos visi sietie jusu parasyti horoskopai copy past nuo kitu bureju . Apsivogė Lietuvoje iš žmonių ir išvyko i užsienį jai ne viena baudžiama byla iskelata

  • Jūsų išdėstytos mintys neatitinka realybės. Tokių faktų nėra.Pas Laura važiuoja žmonės iš visos Anglijos,ji niekur nesislapsto,bendrauja ir puikiai atlieka savo darbą,turi labai daug žinių. Siūlyčiau būti atsargiai,su tokiu šmeižtu -viešoje erdvėje.

  • Ar geriau pasidarė nuo tokių pezalų? Akivaizdu jog nebuvote susidure su ja niekada. Ji padėjusi tūkstančiams žmonių ,vat šitų komentarų tai pilna visur tikrai. Laura yra populiari ,matosi jog Jums skauda nuo to.Jūsų šmeižtas yra niekinis-tik parodo kas Jus pati tokia.

  • Patikrinau visas grupes, neradau nei vieno posto apie tai,kad tik apipilti pamazgom kas per zmones. O Laura pati pasakojo nekarta , kad turėjo panikos priepuolius ir su kuo ji gyvenime buvo susidūrusi ir kaip meditacija ir dvasinės praktikos jai padėjo iš to išlipti. Anokia cia paslaptis ha ha ha. Pati save apsijuoket daugiau nieko. Padarykit kazka gero pasauliui geriau nelojus.

 • O man labai patiko Lauros Lanos staripsnis. Bendrauju su ja 7 metus, neturėjau jokių problemų, nors laukti reikia ilgai. Bet ji yra šaunuolė – man daug ir kitiems padėjo. Aš esu labai dėkinga už visą pagalbą. Ačiū.

 • Man Laura Lana labai daug padėjo. Bendraujame labai senai, esu susitikusi ir akis į akį. Tai nuostabus žmogus ,labai šiltas ,ir visomis prasmėmis mane visa nukreipė teisinga linkme. Esu dėkinga už pagalbą ir dideles pastangas dėl manęs ir mano šeimos. Dėkoju jums ir nekreipkite dėmesio į pavyduolius,kurie pusės tiek neturi kiek turite jus.

 • Pas Laura Lana lankausi daug metu. Buvau ir Lietuvoje studijoje ir UK namuose,jinai tikrai turi dovana padeti ir yra labai protinga. Nesustok eik i prieki. Hateriu buvo ir bus visada,tu jiems konkurencija ,uztai ir pila purva. Sekmes Tau ❤️

 • Prisidėsiu ir aš. Laura mane pakėlė iš depresijos liūno,aš gyvent nenorėjau. Ji tikrai yra nuostabus žmogus,visada atsako ,pataria. Esu gavusi nuostabių rinkinių-siuntinių iš jos. Ji turi dievo dovaną gydyti rankomis,pati tai patyriau,rekomenduoju visiems. Daug mano draugų ir pažystamų kreipėsi ir liko sužavėti. Per eilę metų neturėjau jokių problėmų. O straipsnis labai patiko,labai daug įdomių įžvalgų.

 • naudojuosi jos paslaugomis senai,neturėjau jokių problemų niekada. Labai gera specialiste

 • Esu labai dėkinga Lanai už jos darbą ir pastangas . Man ji padėjo daug kartų, visada skiria dėmesio nors ir ilgai būna laukiu, bet tikrai visada būna verta. Kiek bandžiau kitur, niekas tokio serviso nesuteikia kaip Laura. Ačiū jums ir laikykitės nuo šitų negražių komentarų, tai tik iš pavydo,jus tai suprantate pati tikiuosi

  • Aciuuuuu begalo Laurai Lanai. Uz viska tikrai! Man labai daug padejot bendraujame 3 metus. As ir darbą pakeiciau ir nauja vyra sutikau tik tavo deka.

 • Laura lana man labai daug padėjo. Kai neturėjau pinigų net neėmė. Ji tikrai yra labai geros širdies. Ačiū Tau už tavo ŠVIESA ir Tavo GERUMĄ!!! PALAIKOME

  • Tariu didelį ačiū savo astrologei ir mano mentorei už viską, esu dėkinga begalo už kiekvieną pokalbį, laiką skirta man. Padėjote daug atvejų. Laikykitės, tesaugo jus Dievas

 • Su Laura bendrauju eilę metų, ir čia šitie purvai tikrai nepakeis mano nuomonės apie ją! Esi nuostabi, begalo daug išmananti ir labai sumani. ❤️Mes žinome kas tu esi brangioji, nekreipk dėmesio į šitus melagius. ❤️❤️❤️

 • Pas ja labai brangu bet bures svogerka sake bilekaip gera

 • Kaip gerai,kad eina anoniminiu komentarus rasyt ,nes visi jos pagyrų komentarai jos pačios rašyti . Pilna aferistuose apie jos apgavystes ir nuneštus pinigus

  • Dar viena išlindo. Gal atsibos kiekvieną dieną Lauros straipsnius sekti ir loti? Iš kur tiek pavydo, kur tie aferistai, nei vieno įrašo nėra melage. Tą patį komentarą visur eina ir rašo, ar nepavargai? Eik savo klientų žiūrėti. Šita jau etatinė.

   • Pasigydyk nevisprote ,jeigu jau tokia gera būrėja būtum prisimintum už ką tave mano kaimyne iš buto išmetė . Ar alkocholis ir antidepresantai jau smegeneles suėdė ? Beje tavo žinioje aš ofise dirbu su kroviniu pervežimu:bureja net to nemato svetima gėda

 • Su Laura bendravau pries menesi. Uzsakiau horoskopa ir kortas ,sumokejau 150 ,ir video konsultacija turejome . Gavau emailu dvieju valandu video kur viska aptareme. Tai tikrai yra specialistas kuris zino ka sneka. Sunys loja karavanas eina,jai reklamos nereikia patikek ,visi pazystami buve ta pati paliudys,paprasta kaip dvi kapeikos ir labai sumani.

 • Mane ji apgavo puse metu neatsiuntė atsakymo ir ignoravo žinutes.O pinigu irgi negražino

 • Laura, jus esate tikrai begalo nuostabi,turite labai didelę dovaną. Esu tikrai labai labai dėkinga už viską ką dėl manęs padarėte . Linkiu stiprybės, atsilaikant prieš tokius žmones. Lietuviai visada nori tik įkąsti ir sutrypti skiriamasis bruožas. Gėda man už jus moterys, gėda.

 • Šiandien turėjau konsultaciją. Esu sužavėta Lauros darbu. Visko tiek daug papasakojo 2 valandas tik apie mane. Visiškai nieko neklausė manęs, tai sužavėjo labai. Dėkoju už tokį įdomų straipsnį . Esi šaunuolė Laura Lana, didelės sėkmės daebuose

Rodyti visus komentarus (23)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų