P. Židonio nuotr.

Būkite atidūs: mieste – sudėtingos eismo sąlygos

Būkite atidūs: mieste – sudėtingos eismo sąlygos

Už miesto gatvių priežiūrą atsakinga įmonė „Panevėžio specialus autotransportas“ informuoja, kad susidarius pavojingam meteorologiniam reiškiniui – plikledžiui – situacija miesto gatvėse ir pėsčiųjų zonose yra sudėtinga.

„Panevėžio specialus autotransportas“ nuo vidudienio pradėjo pagrindinių Panevėžio gatvių barstymą druskos mišiniu, vėliau bus barstomos ir mikrorajonų gatvės, turimais pajėgumais miesto šaligatviai nuolat barstomi smėliu, nakties metu gatvių barstymas taip pat bus vykdomas intensyviai.

Vairuotojai prašomi atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų greitį, nedaryti staigių manevrų. Pėsčiųjų zonos taip pat yra nuolat valomos ir barstomos, tačiau vis dar gali pasitaikyti apledėjusių ruožų. Prašome gyventojų būti atidžiais ir saugoti save bei kitus.

Miesto gatvės ir šaligatviai mechanizuotu ir rankiniu būdu valomi, barstomi bei kitaip prižiūrimi vadovaujantis prioritetais. Pirmiausia valomos pagrindinės miesto gatvės – arterijos, didžiausio pralaidumo gatvės, visuomeninio transporto keliai. Valymo darbai organizuojami taip, kad miesto gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Prašoma ir daugiabučių namų gyventojų, daugiabučių namų savininkų bendrijų, privačių valdų savininkų, įmonių, organizacijų, įstaigų būti atsakingais ir pasirūpinti jų naudojamų teritorijų priežiūra.

 

Komentarai

  • neinformuok,o valyk salygatvius. O jei nesugebi-eik i darbo birza-ten tave ismokis

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų