Bokštelių nuoma: tipai ir panaudojimo būdai

Bokštelių nuoma: tipai ir panaudojimo būdai

Statybų metu dažnai reikia atlikti renovacijos, apdailos, montavimo ar kitus darbus dideliame aukštyje. Puikus pasirinkimas – mobilūs bokšteliai. Įranga leis pasiekti aukštas erdves ir užtikrins stabilų bei saugų darbą. Surenkamos ir išardomos konstrukcijos bokšteliai gali būti reguliuojami ir pritaikyti atlikti statybinius darbus įvairiame aukštyje.

Bokštelių nuoma

Bokšteliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio, kuris užtikrina konstrukcijos lengvumą ir stabilumą. O aukštesnių bokštelių stabilumą užtikrina atraminės kojos. Bokštelių būna įvairių tipų: darbinė pakyla, mobilios laiptinės ir mobilūs bokšteliai. Norint išsirinkti jums tinkamiausią variantą, svarbu atsižvelgti į atliekamų darbų paskirtį. Planuojant atlikti darbus dideliame aukštyje kelis kartus per metus, pirkti bokštelį nėra praktiškas pasirinkimas. Puiki išeitis – bokštelių nuoma. Bendrovės, teikiančios nuomos paslaugas, turi platų mobilių bokšteli ų pasirinkimą, kuris atitinka tarptautinius sertifikatus ir visus saugumo reikalavimus.

Bokštelių tipai

Darbinę pakylą pravartu rinktis tuomet, kai reikia pasiekti nedidelį aukštį. Ši įranga pravers norint nudažyti neaukštų pastatų sienas, įrengti apšvietimą ar atlikti kitus darbus mažame aukštyje. Mobilias laiptines pravartu rinktis tuomet, kai reikia įrengti laikinas laiptines ar pasiekti aukštesnes vietas. Naudojant šią įrangą jūs lengvai galėsite nešti reikiamas medžiagas ar įrankius, nes lipant į bokštelį nereikės laikytis rankomis. Mobilius bokštelius verta rinktis tuomet, kai planuojama atlikti apdailos, rekonstrukcijos ar statybos darbus. Taip pat ši įranga tiks norint atlikti įprastus buitinius darbus: dažymo, remonto ar net derliaus nuėmimo. Bokštelių maksimalus darbinis aukštis vidaus patalpoms gali siekti iki 10 metrų aukščio, o lauko –  iki 14 metrų.

Bokšteliai gali atstoti kitus mechaninius įrenginius: kopėčias, pakylas ar pastolius. Planuodami pasinaudoti bokštelių nuoma, būsite užtikrinti, kad rasite jums tinkamo aukščio ir paskirties įrangą. Naudojant bokštelius galėsite saugiai ir patogiai atlikti dažymo, apdailos ar kitus darbus dideliame aukštyje. Šie bokšteliai yra universalūs bei mažai priežiūros reikalaujantis sprendimas. Bokštelis jums leis patogiai judėti iš vienos vietos į kitą: technika turi ratukus ir atramines kojas, todėl yra lengvai transportuojama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų