Organizatorių nuotr.

Boksininkai varžėsi po atviru dangumi

Boksininkai varžėsi po atviru dangumi

Visagine vykusiame tarptautiniame bokso turnyre sėkmingai pasirodė Panevėžio bokso klubo „Olimpietis“ atstovai. Šiame turnyre dalyvavo Panevėžio, Visagino ir Armėnijos komandos.

Mūsų miestui atstovavo sėkmingai skirtingose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse kovoję Vakaris Motieka, Kajus Saltonas, Danas Vilkas, Titas Stongvila, Danas Vaitiekus ir Lukas Ulys.

Panevėžiečius varžyboms rengė treneriai Petras Prokofjevas ir Vitalijus Karpačiauskas.

Tarptautinis turnyras iš kitų išsiskyrė tuo, kad šalia Visagino ežero, pačiame paplūdimyje buvo sumontuotas bokso ringas ir sportininkai tarpusavyje kovojo po atviru dangumi. Iš pradžių vyko apšilimas, paskui boksininkai varžėsi tarptautiniame turnyre. Iš viso įvyko devynios boksininkų kovos. Gausus žiūrovų būrys iš arti savo akimis galėjo stebėti, kaip sportininkai kovoja ringe.

Praėjusiais metais analogiškas turnyras vyko Zarasuose, Zaraso ežero Didžiojoje saloje. Šiemet buvo pasirinkta kita vieta – Visagino miestas. Kitais metais turnyrą vėl ketinama rengti Zarasuose.

Panevėžio bokso federacija ir klubas „Olimpietis“, rengdami tarptautinį turnyrą, glaudžiai bendradarbiavo su Zarasų rajono savivaldybe – jos darbuotojai daug dėmesio skyrė svečiams.

Gražutės regioniniame parke įsikūrusioje Gražutės sodyboje jaunieji boksininkai stovyklavo savaitę, o paskutinę stovyklos dieną Visagine buvo surengtos parodomosios bokso varžybos po atviru dangumi.

Stovyklos iniciatoriai Dainius Karinauskas ir Petras Prokofjevas džiaugėsi, kad savaitė, praleista Zarasuose, jauniesiems sportininkams buvo labai naudinga.

„Naudinga pakeisti aplinką, bendrauti ir varžytis su kitų šalių sportininkais. Stovykloje žaidėme futbolą, krepšinį, šachmatais, maudėmės ir smagiai leidome laiką. Vietiniams buvo labai įdomu stebėti bokso kovas. Mūsų, organizatorių, tikslas – šiame regione kuo daugiau žmonių sudominti boksu. Kitais metais tikimės, kad dalyvių gretos bus dar gausesnės, o turnyre startuos Latvijos ir Baltarusijos sportininkai, – „Sekundei“ sakė treneris P. Prokofjevas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų