T. Markelevičiaus nuotr.

BMW parblokštas motociklininkas atsidūrė ligoninėje

BMW parblokštas motociklininkas atsidūrė ligoninėje

Penktadienio vėlų vakarą avaringiausioje miesto sankryžoje – ir vėl skaudi nelaimė. Dariaus ir Girėno ir Klaipėdos gatvių sankryžoje susidūrus lengvajam automobiliui ir motociklui, buvo sužeistas pastarąjį vairavęs nepilnametis.

Pirminiais duomenimis, reguliuojamoje sankryžoje automobilis „BMW“, kurį vairavo 24-erių vyras, įvažiavo į šviesoforo reguliuojamą sankryžą degant žaliam šviesoforo signalui ir sukdamas į kairę pusę, t.y. į Dariaus ir Girėno g., nepraleido tiesiai priešpriešai važiavusio motociklo ,,Yamaha“, kurį vairavo šešiolikametis ,ir su juo susidūrė. Vaikinas sąmonės nebuvo praradęs, nors skundėsi skausmais ir buvo apimtas šoko. Į įvykio vietą iš karto atskubėjo greitoji ir policija. Šešiolikametis skubiai išgabentas į ligoninę, jam nustatytas kairiojo kelio nubrozdinimas, krūtinės ląstos sumušimas. Po apžiūros jis išleistas gydytis į namus.

Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs, šešiolikmetis turėjo teisę vairuoti šios kategorijos motociklą. Spėjama, kad BMW vairuotojas tiesiog nepastebėjo atlekiančio motociklo, matomumą apsunkino ir lietus. BMW vairuotojas savo kaltę pripažino.

Dar viena avarija, kurioje nukentėjo mopedo vairuotojas, įvyko penktadienio popietę, apie 11.43 val. J. Basanavičiaus–Savanorių a. 36-erių moteris, važiuodama automobiliu „Mercedes Benz“, kliudė šalia jai iš kairės važiuojantį 77-erių mopedo vairuotoją, kuris nugriuvo. Mopedo vairuotojui nustatytas dešiniojo žąsto sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Policija pradėjo tyrimą

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų