Blankiai rungtyniavęs „7bet-Lietkabelis“ pratęsė pralaimėjimų seriją (foto galerija)

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10/8) patyrė trečią nesėkmę paeiliui Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate. Sekmadienį panevėžiečiai namuose 94:103 (15:26, 23:25, 22:20, 34:32) neprilygo „Šiaulių“ (9/9) komandai, kuri dominavo visų rungtynių metu.

Panevėžio ekipos naujokas Nikola Popovičius pelnė pirmus 6 komandos taškus, o įpusėjus ketvirčiui šeimininkai atsiliko 4 taškais (6:10). Nenado Čanako auklėtiniai ir toliau buksavo puolime, tuo tarpu svečiai jau pirmavo dviženkle persvara (6:16). Po slogaus pirmojo kėlinio „7bet-Lietkabelis“ turėjo 11 taškų deficitą –15:26.

Panevėžio klubas antrojo kėlinio metu puolime jau žaidė užtikrinčiau, tačiau šiauliečiai neleido priartėti per daug arti. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi dar didesniu šeimininkų deficitu (38:51). Naudingiausiai ir rezultatyviausiai „7bet-Lietkabelio“ gretose atrodė naujokas N. Popovičius – vidurio puolėjas pelnė beveik trečdalį ekipos taškų – 12.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeite – Šiaulių ekipos krepšininkai ir toliau dominavo. Po Martyno Varno tolimo metimo komandas skyrė net 18 taškų (43:61). Paskutinę kėlinio minutę Jamelas Morrisas pasistengė grąžinti intrigą tolimu metimu – 53:68. Prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė 11 taškų (60:71).

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai dar bandė sugrįžti į kovą, bet šiuos bandymus netrukus Šiaulių komanda atrėmė taikliais tritaškiais. Rezultatyviame susitikime pergalę iškovojo šiauliečiai, taip pratęsdami Panevėžio ekipos pralaimėjimų seriją.

„7bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae ir Gediminas Orelikas po 18, Jamelas Morrisas 15.

„Šiauliai“:Kyle’as Mangas 26, Martynas Varnas 18, Arminas Urbutis 17.