Bernvakaris: 4 dovanų idėjos būsimam jaunikiui

Bernvakaris: 4 dovanų idėjos būsimam jaunikiui

Bernvakaris – tai vestuvėse dalyvausiančių vyrų ar pabrolių organizuojama šventė būsimam jaunikiui. Pabroliai, rengdami bernvakarį, siekia bent trumpam atitraukti jaunikį nuo intensyvaus vestuvių ceremonijos planavimo. Tam, kad bernvakario šventė kuo ilgiau įsimintų kaltininkui, ją gali priminti tam tikros dovanos. Toliau pateikiame 4 dovanų idėjas būsimam jaunikiui.

1. Erotinės prekės

Tai vienas iš populiariausių dovanų pasirinkimų. Smagi dovana ne tik sukelia šypseną, bet ir yra naudinga siekiant paįvairinti intymų laiką santuokoje. Pavyzdžiui, vos keliais paspaudimais užsakomi kokybiški masturbatoriai vyrams internetu gali būti puiki dovana jaunikiui.

2. Kosmetikos priemonės

Kosmetikos priemones galima įteikti ne tik moterims, bet ir vyrams. Vieni mažiau, kiti daugiau, tačiau kiekvienas rūpinasi savimi, savo išvaizda. Būsimam jaunikiui galima įteikti kūno, veido, plaukų ar barzdos priežiūros priemones. Geriausia sukurti individualų rinkinį įdedant į dėžutę ir kitus smulkius aksesuarus. Praktiškos dovanos – visuomet naudingos, o likę aksesuarai primins apie šventę.

3. Smagi bernvakario apranga

Nei vienas bernvakaris neįsivaizduojamas be šmaikščios aprangos. Tai gali būti bet kas – nuo smulkios atributikos iki laisvalaikio kostiumų. Pasirinkus unikalią spaudą ant drabužių, galima šiuos paversti šventiniu aksesuaru. Išsaugota atributika primins apie šventę ir sukels šypseną veide.

4. Pomėgius atspindinčios detalės ar veikla

Ieškodami dovanos, atsižvelkite į būsimo jaunikio pomėgius, hobius ir gyvenimo būdą. Galbūt jis kolekcionuoja tam tikrus daiktus, o gal turi ilgametį hobį? Tik pažindami kaltininką, galėsite pradžiuginti jį naudingomis, o galbūt net itin praktiškomis dovanomis.

Taigi, pasitelkę minėtas dovanų idėjas, suteiksite galimybę kaltininkui prisiminti smagią šventę dar ilgai. Idealiausiu atveju, kombinuokite kelias dovanas kartu, sukurdami individualų dovanų rinkinį. Tokiu atveju būsite tikri, kad rinkinys patiks ir bent vienas daiktas bus panaudotas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų