P. Židonio nuotr.

Berčiūnams žada atgimimą

Berčiūnams žada atgimimą

Maždaug aštuonis kilometrus nuo Panevėžio nutolusiems Berčiūnams veriasi galimybė susigrąžinti tarpukariu juos garsinusį kurorto vardą.

Aukštaitijos sostinėje parkus ir aikštes atnaujinusi miesto Savivaldybė dabar rengiasi iš esmės tvarkyti ir jai priklausančią teritoriją Berčiūnuose.

Šiuo metu baigiamos rengti Berčiūnų miško-parko architektūrinės idėjos konkurso sąlygos ir jau vasarą planuojama skelbti startą architektams pasivaržyti dėl šios unikalios vietos atnaujinimo.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos teigimu, atrinktam laimėtojui bus siūloma pasirašyti projektavimo sutartį.

„Turime dar vieną labai svarbų parką miestui priklausančioje teritorijoje Berčiūnuose. Kaip jis atrodys sutvarkytas, priklausys nuo architektūrinės idėjos. Tačiau veikiausiai jis nebus skirtas tokiam aktyviam poilsiui kaip Kultūros ir poilsio parkas, o labiau pritaikytas ramiems pasivaikščiojimams“, – sako T. Jukna.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 16 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų