P. Židonio nuotr.

Bendruomenių rūmuose permainų nuotaikos

Bendruomenių rūmuose permainų nuotaikos

Pagrindiniams Panevėžio renginių organizatoriams – Bendruomenių rūmams – dešimt metų vadovavusi Sandra Myškienė skaičiuoja paskutinį mėnesį eidama šias pareigas.

Ilgametė vadovė vietą užleis Savivaldybės skelbtame konkurse ją įveikusiai buvusiai šios įstaigos Renginių skyriaus vedėjai Juditai Kačinskaitei.
Užimti Bendruomenių rūmų direktoriaus kėdę pretendavo trys kandidatės.
Jas vertino penkių narių, kurių keturi Savivaldybės atstovai ir Muzikinio teatro direktorė Kotryna Nekrošiūtė, komisija.
Pretendentėms teko atlikti praktinę užduotį ir laukė pokalbis su komisija. Tam kiekviena užtruko po valandą.

Daugiau nei renginių organizatoriai

J. Kačinskaitė Bendruomenių rūmuose dirbo šešerius metus. Prieš daugiau nei metus Renginių organizavimo skyriaus vedėjos pareigas ji paliko su seserimi įkūrusi lininių drabužių prekės ženklo liniją.
„Mūsų verslo pradžioje buvo sudėtinga suderinti abu darbus. Dabar jis įsivažiavęs, viskas sustyguota, verslą palieku sesei“, – pasakojo J. Kačinskaitė.
Anot laimėtojos, su Bendruomenių rūmais ji tuomet atsisveikino tikėdamasi kada nors sugrįžti. Būsimoji direktorė tikisi į kultūros centro veiklą įnešti naujų vėjų.
„Bendruomenių rūmai ne tik renginius organizuoja, bet ir puoselėja meno mėgėjų veiklą, jų pasirodymus, dalyvavimą dainų šventėse, rūpinasi žmonių užimtumu. Norėsiu išgryninti kultūros centro identitetą, kad jis atsiskleistų, žmonės, išgirdę apie rūmus, žinotų, jog juose vyksta daugybė veiklų“, – kalbėjo J. Kačinskaitė.

Tikisi likti kultūros srityje

Konkurso nelaimėjusi S. Myškienė teigė turinti vilčių toliau likti dirbti kultūros srityje.
„Komisija labai gražiai kalbėjo, kad visos trys pretendentės turėjo gerų idėjų ir minčių, ir palinkėjo ateityje bendradarbiauti. Bet jau naujoji vadovė spręs ir formuos komandą“, – svarstė S. Myškienė.
Nugalėtoją ji teigia labai seniai pažįstanti ir ne tik kaip buvusią bendradarbę.

Visą straipsnį skaitykite birželio 21 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų