Konkursas panevėžiečių idėjoms

Konkursas panevėžiečių idėjoms

Panevėžyje antrus metus iš eilės organizuojamas bendruomenės iniciatyvų konkursas.

Taip siekiama paskatinti panevėžiečius aktyviau dalyvauti savivaldybės biudžeto planavime. Panevėžiečiai kviečiami teikti projekto idėjų pasiūlymus miesto viešųjų erdvių infrastruktūros gerinimui ir patrauklumo didinimui.

Maksimali projekto įgyvendinimo vertė iki 20 tūkst. Eur. Projektai bus finansuojami savivaldybės biudžeto lėšomis ir įgyvendinti per metus. Šiais metais kaip ir pernai konkursui skirta 40 tūkst. Eur.

Projektas turi atitikti šiuos reikalavimus: turi būti įgyvendinamas Panevėžio miesto viešojoje erdvėje; negali būti naudojamas komerciniais tikslais; neprieštarauja mieste jau esamų ir vykdomų projektų sprendimams; techniškai įgyvendinamas pasirinktoje vietoje ir estetiškai derantis su aplinka; pritaikytas visiems bendruomenės nariams ir kt.

Projektų idėjų pasiūlymus gali teikti Panevėžio mieste gyvenamąją vietą deklaravę ne jaunesni nei 18 metų gyventojai, surinkę ne mažiau kaip 50 idėjai pritariančių pilnamečių panevėžiečių parašų.Dėl karantino ribojimo pareiškėjams siūlome pasirinkti saugų parašų rinkimo būdą, surenkant parašus paštu arba el. paštu ir siunčiant ant atskirų projekto idėjos pritarimų lapų.

Pernai panevėžiečiai aktyviai dalyvavo organizuotame konkurse – teikė pasiūlymus ir laimėtojais išrinko„Panevėžio miesto neįgaliųjų organizacijų viešos aplinkos sutvarkymas ir pritaikymas socialinei bei kultūrinei veiklai“ ir „Kniaudiškių g. – Žvaigždžių g. žaidimų, sporto ir poilsio viešosios erdvės sutvarkymas“ projektus.

Savivaldybės komisija įvertins gautų pasiūlymų administracinę atitiktį, ar projektiniai pasiūlymai atitinka pagrindinius reikalavimus, ar gali būti iš tiesų įgyvendinami siūlomoje zonoje ir ar pagrįstos išlaidos projekto rezultatams pasiekti. Kurios idėjos turi būti realizuojamos, mėnesį balsuodami internetu spręs patys panevėžiečiai.

Bendruomenių pasiūlymų laukiama iki balandžio 9 d.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų