P. Židonio nuotr.

Bėgte ir dviračiais į Naujuosius (foto galerija)

Bėgte ir dviračiais į Naujuosius (foto galerija)

Panevėžio bėgimo ir dviračių sporto entuziastai paskutinį 2021–ųjų vakarą pasileido pirmieji į Naujuosius.

Taip palydėti senus ir sutikti naujus metus jau dvidešimtą kartą pakvietė bėgimo ir slidinėjimo klubas „Rambynas”, Panevėžio klubas „Dviračiai” bei Panevėžio sporto centras.

Šimtai jaunesnių ir vyresnių renginio dalyvių starto laukė A. Jakšto gatvėje prie Panevėžio sporto centro jau sutemus, 17.30 val. Naujųjų metų tema pasipuošę dviračiais ir bėgte panevėžiečiai pasileido A. Jakšto, Nevėžio, Marijonų, Smėlynės, Ukmergės, Vytauto, Algirdo, Katedros, Vaižganto, J. Tilvyčio, Klaipėdos g., Laisvės a., Vasario 16-osios, A. Mackevičiaus, P. Puzino, gatvėmis. Juos lydėjo policijos ekipažas.

Visas maršrutas, pasak vieno iš šio renginio organizatorių Panevėžio klubo „Dviračiai” vadovo Rimanto Narkūno, tęsėsi daugiau nei 10 km. Anot jo, šis renginys – ne maratonas ar pusmaratonis. Tai simbolinis bėgimas ne rezultatui ir ne laikui, juo siekiama senuosius metus palydėti aktyviai, užsiimant fizine veikla bei skatinant gyventojus rinktis sveiką, aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą.

Finišą sportininkai pasiekė apie 19 val.

Pasak R. Narkūno, iki pandemijos po tokio bėgimo ir važiavimo dviračiais dalyvių laukdavo pirtis ar kita sveikatingumo pramoga. Dabar tokių staigmenų sunku sugalvoti.

Pirmasis naujametis bėgimas Panevėžyje organizuotas dar 1999 m. bėgimo ir slidinejimo klubo „Rambynas“ tuomečio vadovo Stanislovo Algio Kavaliausko. Dabar jo misiją tęsia anūkas Matas Mickus. Anot jo, daug panevėžiečių nėra praleidę nė vieno šio sporto renginio per visus du dešimtmečius.

P. Židonio nuotraukos

Galerija

Komentarai

  • durniu sou ant ledo su dviraciu vien traumos cia turbut zalieji beprociai su dviraciais agituoja ziema vazinet

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų