D. Baronienės nuotr.

Bažnyčios medis sumaitojo automobilį

Bažnyčios medis sumaitojo automobilį

Dėl nuvirtusio ir automobilį apgadinusio išpuvusio šventoriaus medžio Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos klebonas Romualdas Zdanys jau kartą buvo kviečiamas į teismą.

Po šią savaitę miestą nuskalbusios liūties situacija kartojasi.

Lietingas praėjęs antradienis davė darbo ugniagesiams gelbėtojams bei pridarė nuostolių panevėžiečiams ir rajono gyventojams.

Mieste gelbėtojai pjaustė ir nuo važiuojamosios dalies šalino Plukių gatvėje nuvirtusį medį. Tačiau skausmingiausio įvykio būta M. Tiškevičiaus gatvėje.

Šv. Petro ir Povilo bažnyčios šventoriuje virstančio kaštono šaka sumaitojo prie tvoros pastatytą lengvąjį automobilį.

Klebonas R. Zdanys pasakojo, kad automobilio savininkas aikštelėje, palei pietinės pusės šventoriaus tvorą, transporto priemonę buvo pastatęs visai neseniai.

Aikštelėje palikęs automobilį, žmogus netruko pamatyti, kad nulūžusi stora kaštono šaka įlenkė stogą, sulamdė dureles, kapotą, išdaužė priekinį mašinos stiklą.

Visą straipsnį skaitykite liepos 14 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • „Opel Astra“ buvo pastatyta neleistinoje vietoje, užtverdama normalų pravažiavimą iš Parapijos namų, jos vairuotoja kasdien stato ją ne apmokamoje gatvės vietoje, kur ir derėtų. o kaišioja kad tik nereikėtų mokėti tų keliasdešimt centų. o DABAR KLEBONAS KALTAS??? NEI GĖDOS NEI SĄŽINĖS, DĖL PINIGĖLIŲ DŪŠIA VELNIUI

    • Atsakyti
    • Jei matai automobili stovinti pazeidziant taisykles, tavo PAREIGA pranest apie tai kompetentingiems organams, kurie issiaiskins situacija ir, esant reikalui, nubaus pazeideja. O tavo nuomone apie pazeidima ir lieka tik nuomone…

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų