P. Židonio nuotr.

Baseino sezono atidarymas – be bangos

Baseino sezono atidarymas – be bangos

Jau dešimta diena, kai duris atvėrė Aukštaitijos sporto centro baseinas  A. Jakšto gatvėje, o nuo kito pirmadienio norinčiuosius plaukioti kvies ir „Žemynos“ progimnazija.

Sporto centro darbuotojai spėjo atkreipti dėmesį, kad anksčiau miniomis plaukioti plūsdavę panevėžiečiai šiemet vangoki. Kiek norinčiųjų plaukioti sulauks „Žemyna“, parodys kita savaitė, tačiau į jį patekti bus sudėtingiau nei anksčiau.

Aukštaitijos sporto centro direktoriaus pavaduotojo Manto Kuchalskio teigimu, šįmet gerokai mažiau sulaukiama vadinamųjų svečių, kitaip – žmonių iš gatvės, paplaukioti ateinančių pavieniui ar su draugais. Visgi baseinas nėra tuščias – jis vos sutalpina šiomis paslaugomis besinaudojančius miesto sportininkus.

„Šiemet prasidėjęs baseino darbo sezonas kiek nustebino sumažėjusiu lankytojų skaičiumi. Svarstome, gal tai lemia pandeminė situacija, gal žmonės turi kitų savų priežasčių“, – mano M. Kuchalskis.

Kad lankytojų išties nedaug, korespondentams patikino ir baseine sutikta nuolatinė jo lankytoja panevėžietė Daiva. Anot jos, trečią dieną po sezono atidarymo, 20 valandą atėjusi plaukioti baseine terado vieną vyriškį. Jiedu buvo vieninteliai lankytojai ir plaukiojo uoliai prižiūrimi trenerio-gelbėtojo.

„Net šyptelėjau prisiminusi, kad anksčiau tie gelbėtojai dažniau būdavo įnikę į mobiliojo ekraną nei stebėdavo mus. Dabar gi jaučiausi tikrai prižiūrėta“, – pasakojo moteris.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 29 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų