Banko kortelės kodą bandė išgauti mirtinais smūgiais

Banko kortelės kodą bandė išgauti mirtinais smūgiais

Panevėžyje teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje trys vyrai kaltinami nužudymu. Jiems taip pat pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo nužudytojo mokėjimo kortele bei jos neteisėto panaudojimo.

Visagine gyvenantys 53 metų A. A., 50- metis I. Ch. bei 38 metų U. N. bus teisiami dėl pernai, liepos pabaigoje įvykdyto nužudymo.

Tyrimas buvo pradėtas, kai viename bute buvo rastas negyvas 56 metų visaginietis. Policijos pareigūnai nustatė, kad išvakarėse pas jį girtavo pažįstamų vyrų kompanija. Įtariama, kad sunkiai vaikštantį buto šeimininką svečiai sumušė, norėdami išgauti iš jo banko mokėjimo kortelės PIN kodą. Stipriai sužalotas vyras buvo paguldytas į lovą. Išėjus sugėrovams jis nuo galvos sužalojimų mirė.

Tyrimo duomenimis, svetima banko kortele kaltinamieji bandė pasinaudoti tą patį vakarą, vienas jų kortele atsiskaitė parduotuvėse dar kelias dienas. Tik sužinojęs, kad jos savininkas rastas negyvas, vyras teigia kortelę išmetęs.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusio Panevėžio prokuroro Arvydo Grambos, visiems trims visaginiečiams pateikti kaltinimai dėl nužudymo iš savanaudiškų paskatų veikiant bendrininkų grupėje. Už šį nusikaltimą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Komentarai

  • Tik iki gyvos galvos. Persiauklėti čia jau nebėra kam.

  • Vagys visada kesinasi i gyvybe, tik neapskaiciuoja, kad didina sau kalejimo laika.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų