„Baltija“ sutriuškino autsaiderius kauniečius ir išliko lyderių gretose

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje sužaisti likę du 10-ojo turo susitikimai. Čempionų titulą ginanti Panevėžio „Baltija“ namuose 6:1 nepaliko vilčių Kauno „Arsenalui“.

Panevėžiečiai užtikrintai žaidė nuo rungtynių pradžios ir jau ketvirtą minutę išsiveržė į priekį po Domanto Nebilevičiaus tikslaus šūvio. Po keturių minučių vieni lygos lyderių padvigubino pranašumą – šį kartą veteranas Arūnas Šteinas pergudravo vartininką Modestą Kulikauską.

Po pertraukos „Baltija“ pradėjo triuškinti lygos autsaiderius ir per aštuonias minutes sugebėjo pelnyti tris įvarčius. 22 minutę kamuolį į vartus iš arti pasiuntė praėjusio sezono rezultatyviausias „Baltijos“ žaidėjas Tomas Nemanis. Pernai po iškovoto čempionų titulo veteranas buvo nuspręndęs baigti aktyvią futbolininko karjerą, tačiau snaiperis sugrįžo ir padės „Baltijai“ antroje sezono pusėje. Tai nebuvo vienintelės „Baltijos“ naujiena. Ekipą papildė iš Kauno „Inkaro“ atvykęs Eisvinas Utyra. Futbolininko motyvus atstovauti „Baltijai“ lėmė klubo tikslai: apginti šalies čempionų vardus.

Mače 26 minutę Tautvydas Švelna įsirašė įvartį į savo sąskaitą, o dar po dviejų minučių Marius Būtenas prie vartus sužaidė nepriekaištingai. Jauniui Mikalauskui pavyko sušvelninti atsilikimą, bet Panevėžio klubas „Cido“ arenoje susirinkusius gerbėjus pradžiugino šeštuoju įvarčiu, kai 37 minutę Gytis Žilinskas tapo dar vienu pasižymėjusiu futbolininku.

Baltija“ triumfavo 6:1 ir dabar turnyro lentelėje turi surinkę 23 taškus – tiek pat, kiek pirmoje vietoje žengiantis Kauno „Vytis“. Tiesa, kauniečiai yra aukščiau dėl daugiau įmuštų įvarčių. Tuo tarpu „Arsenalas“ lieka vienintelė komanda lygoje, kuri neiškovojo nė vieno taško.

Kitose sekmadienio rungtynėse Kauno „Celsis“ 3:7 namuose pralaimėjo Radviliškio „Lokomotyvui“. „Celsis“ turnyro lentelėje užima priešpaskutinę vietą su septyniais taškais, o „Lokomotyvas“ žengia ketvirtas (14 tšk.).

Šeštadienį Kauno „Vytis“ 9:2 (5:1) sutriuškino Mažeikių VIP (8 tšk., 7 vt.), Kauno „Inkaras“ (12 tšk., 5 vt.) namuose 1:3 (1:0) nusileido „Vievio žiedui“ (10 tšk., 6 vt.).