LFF salės futbolas, FK „Baltija“. (T. Šiaudinio nuotr.)

„Baltija“ apmaudžiai paleido pergalę iš rankų

Lietuvos salės futbolo A lygoje sekmadienį baigėsi 12-asis turas, Panevėžyje nutrūko „Baltijos“ klubo penkių pergalių serija.

Panevėžio „Baltija“ namuose nesugebėjo išsaugoti turėtos persvaros prieš Radviliškio „Lokomotyvą“ ir sužaidė lygiosiomis 3:3. Vieni lygos lyderių nuo rungtynių pradžios susidūrė su ambicingu radviliškiečių pasipriešinimu. Būtent pastarieji išsiveržė į priekį 12 minutę, kai kontratakoje Valdas Pocevičius prie kairiojo virpsto nuginklavo vartininką. Tačiau vos po minutės „Baltijai“ pavyko sugrįžti į žaidimą ir išlyginti rezultatą – po Artūro Šteino perdavimo Marius Būtentas iš arti smūgiavo tiksliai.

Rimčiausi įvykiai klostėsi antrajame kėlinyje. „Baltijai“ gerai pavyko pradėti kėlinį ir 23 minutę jie išsiveržė į priekį. A. Šteinas pademonstravo puikų aikštės matymą ir aštriu perdavimu į kairįjį kraštą surado Tomą Nemanį, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į vartus. Po dviejų minučių svečiai vėl nesugebėjo apsiginti pozicinėje atakoje ir šį kartą juos dar kartą nubaudė M. Būtėnas.

Tačiau „Lokomotyvui“ pavyko persigrupuoti ir neleisti oponentams pajusti galimybės laisvai atakuoti. 29 minutę „geležinkeliečiams“ pavyko sušvelninti rezultatą, kai Mantas Makutunovičius gražiai susitvarkė su dviem varžovais ir paleido įspūdingą šūvį į viršutinį vartų kampą.

Paskutinėmis minutėmis „Baltijai“ reikėjo tik išlaikyti savo persvarą, bet jų vartus svečiams pavyko pralaužti – likus mažiau nei pusei minutės Tomas Sirevičius tolimu smūgiu nuginklavo Aidą Skeiverį.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3. „Baltija“ (27 tšk.), iki šiol žengusi koja kojon su lyderiais „Vyčiu“, dabar atsilieka dviem taškais. Tuo tarpu „Lokomotiyvas“ (15 tšk.) išsaugojo ketvirtą poziciją.

Šeštadienį Lietuvos Futsal A Lygoje sužaistos dar trejos 12-ojo turo rungtynės. Jose čempionato favoritai taškų nebarstė ir triuškino savo oponentus.

Pirmoje vietoje žengianti Kauno „Vyčio“ (29 tšk.) komanda laikinosios sostinės derbyje net 8:1 (5:0) sutriuškino „Inkaro“ ekipą. „Inkaras“ su 12 tašų žengia septintoje pozicijoje.

Trečią vietą užimantis Vilniaus „Bekentas“ (21 tšk.) Kaune 5:0 (2:0) įveikė lygos autsaiderį „Arsenalą“ (0 tšk.). Kauno „Celsis“ (8 tšk.) namie 3:3 (2:0) sužaidė su Mažeikių VIP (12 tšk.) ekipa.

Rungtynių statistika. Panevėžio „Baltija“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 3:3 (1:1). Įvarčiai: 12 min. V. Pocevičius (0:1), 13 min. M. Butėnas (1:1), 23 min. T. Nemanis (2:1), 25 min. M. Butėnas (3:1), 29 min. M. Makutonovičius (3:2), 40 min. T. Sirevičius (3:3).