P. Židonio nuotr.

Balsuoti atėję rinkėjai guodžiasi informacijos apie kandidatus stoka

Balsuoti atėję rinkėjai guodžiasi informacijos apie kandidatus stoka

Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių pastatuose trečiadienį jau nuo 7 val. ryto laukiama rinkėjų, ateinančių balsuoti iš anksto savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose.
Antradienį prasidėjęs ir tris dienas truksiantis išankstinis balsavimas pasibaigs kovo 2-ąją.

Panevėžio miesto savivaldybės pastate įrengtoje balsavimo vietoje pirmąją išankstinio balsavimo dieną savo valią jau išreiškė 759 rinkėjai. Iš jų 73 – kitų savivaldybių gyventojai.
Panevėžio rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose įrengtoje balsavietėje per antradienį už pasirinktus kandidatus balsus atidavė 168 rinkėjų, iš jų apie 50 – ne Panevėžio rajono gyventojai.
Nei Panevėžio mieste, nei rajone pirmąją išankstinio balsavimo dieną pažeidimų neužfiksuota.
Rinkimų komisijos paskutinių rinkėjų sulaukė prieš pat darbo pabaigą – likus kelioms minutėms iki 20 val.
Rajone rinkimų komisijos atstovai teigė iš rinkėjų, ypač vyresnio amžiaus, sulaukę nemažai priekaištų, jog pasikeitus rinkimų tvarkai šiais metais jie nesulaukė asmeninių pakvietimų balsuoti – į namus neatnešta, kaip iki šiol būdavo įprasta, rinkėjų kortelių.
Taip pat balsuoti atėję Panevėžio rajono gyventojai guodėsi, jog rinkiminės kampanijos metu per mažai buvo informacijos apie kandidatus į rajono mero postą ir tarybos narius.
Panevėžyje balsavimo teisę turi 74 679 gyventojai, rajone – 31 636.
Pagrindinę rinkimų dieną – kovo 5-ąją – rinkėjai savo pilietinę valią galės išreikšti savo rinkimų apylinkes, kurios darbą pradės 7 val. ryto ir dirbs iki 20 val. vakaro.
Panevėžio veiks 29-ios rinkimų apylinkės, rajone – 40.

Komentarai

  • Neskaičiau ir nemačiau,ką ir kokia partija, jos iniciatyva , jos žmonės nuveikė miestui ,jo žmonėms, Miesto šventėse nemačiau, ką ir kaip save reklamavo miesto partijos . Praėjo senolių grupelė pavargusiomis kojomis ,tai toks partijos įvaizdis. ?Taigi, tokie pat rinkėjai taip ir balsuoja.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų