Baidarių ir kanojų irklavimo sportininkai džiaugiasi pasiekimais

Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos manieže Lietuvos irkluotojai surengė 2020 metų Lietuvos bendro fizinio pasiruošimo čempionatą.

Dalyvavo 350 sportininkų iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, iš kurių – 65 – Panevėžio sporto centro bei Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai. Sportininkus ruošė treneriai Dalia Vaičikonienė, Vytautas Vaičikonis, Edita Simonaitytė, Pavelas Bespalovas.

Jaunių grupėje nugalėjo Heraldas Kairys (treneris V. Vaičikonis). Jaunučių grupėje trečią vietą pelnė Povilas Čepelė (treneris V. Vaičikonis). Merginų jaunių grupėje trečia vieta atiteko Gabrielei Srivkinaitei (trenerė D. Vaičikonienė).

Panevėžio sportininkams sėkmė šypsojosi sekėsi pirmą kartą organizuotose estafečių rungtyse. Komandą sudarė keturi sportininkai (trys vaikinai ir mergina). Pirmą vietą suaugusiųjų grupėje iškovojo panevėžiečiai Emilijus Montvila, Tomas Srivkinas, Lukas Šakalys bei sportininkė iš Rusijos Natalija Tarasenko. Jaunių grupėje pirmoji vieta atiteko Tomui Cesevičiui, Nedui Zavadskiui, Mantui Stasiškiui ir sportininkei iš Latvijos Santai Strodei. Antroje vietoje liko Rytis Sakalauskas, Heraldas Kairys, Domantas Račkauskas ir Gabrielė Srivkinaitė. Trečia vieta atiteko Martynui Račkauskui, Laurynui Sapatkai, Vakariui Vronevskiui ir Laurynai Kepalaitei. Pačioje gausiausioje jaunučių grupėje iš 15-os komandų sidabro medaliais pasipuošė Povilas Čepelė, Rytis Mačiulaitis, Elinga Čepokaitė, Norbertas Vaitkus. Berniukų-mergaičių grupėje auksą iškovojo Gabija Bakaitė su komandos draugais iš Rusijos, antraisiais liko Arona Stepanovas, Paulius Valma su Valentin Velebskij ir Ieva Nekrošaite.