B. Vanagui Dakaro ralis baigėsi

B. Vanagui Dakaro ralis baigėsi

Trečiame Dakaro ralio etape Benediktas Vanagas su „Toyota Hilux“ visureigiu startavo iš 18-os pozicijos, tačiau 30-ame kilometre buvo priverstas sustoti, kai sugedo sankabos išminamasis guolis.

B. Vanago ir šturmano Sebastiano Rozvadovskio ekipažą užklupo smėlio audra, galiausiai pavykus sutvarkyti technines problemas, kilo didžiulė liūtis. Iki tol Argentinoje buvusios sausos upių vagos tapo neįveikiamomis kliūtimis. Ekipažas buvo priverstas važiuoti ne ralio trasa, o civiliniais keliais. Pagal taisykles tai ekipažui grėsė diskvalifikacija ir teisėjai buvo negailestingi: B. Vanagui Dakaro ralis baigėsi.

Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno „SEAT Leon Dakar“ dėl užsitęsusio trečiadienio remonto vėlavo į trečio etapo startą. Anot ten vietoje dirbančio žurnalisto Tomo Markelevičiaus, greičio ruože visureigis vėl patyrė techninių bėdų. Su ekipažui pagelbėti išvažiavusiais mechanikais stovykloje likusiems komandos nariams susisiekti pavyko – pasak jų, automobilis suremontuotas ir pajudėjo finišo link. „Bandysim startuot. Mechanikai tvarko „Bitę“, mes bandom kažkiek atgaut jėgų“, – pranešta komandos „BEE Dakar“ feisbuko profilyje, o tai reiškia, kad V. Žalai ir S. Jurgelėnui Dakaro ralis dar nesibaigė.
Yra ir labai gerų naujienų. Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas trečiąjį etapą pradėjo ramiai, nedarė didesnių klaidų ir pamažu kilo rikiuote aukštyn, kol pavijo ir aplenkė tokius lenktynininkus kaip Martinas Prokopas ar Naseras Al-Atija. Jų rezultatas puikus – etape užimta 20-a vieta, į tą pačią poziciją ekipažas pakilo ir bendroje Dakaro automobilių įskaitoje. Lietuviai 4-ąjį Dakaro ralio etapą ketvirtadienį pradėjo iš 22-os vietos (14.44 val.).

Ralyje. A. Juknevičius ir D. Vaičiulis 4-ąjį etapą pradėjo iš 22-os pozicijos.

Ralyje. A. Juknevičius ir D. Vaičiulis 4-ąjį etapą pradėjo iš 22-os pozicijos. „Craft Bearings“ komandos nuotr.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų