A. Ažubalis (Alfa.lt nuotr.)

A. Ažubalis siūlo ES kurti Demografijos ir šeimos fondą

A. Ažubalis siūlo ES kurti Demografijos ir šeimos fondą

Europai metas rimtai susirūpinti demografine padėtimi ir kylančias problemas spręsti bendraeuropiniu lygmeniu, tuo pačiu išvengiant nekontroliuojamos imigracijos, ketvirtadienį laidoje „Alfa taškas“ sakė konservatorius Audronius Ažubalis.

„Mano idėja yra bandyti inicijuoti ES demografijos ir šeimos fondą“, – sakė politikas, su Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos sąrašu kandidatuojantis Europos Parlamento rinkimuose. – Tai reiškia, kad būtų iš pat pradžių prognozuojama, analizuojama ir kaupiami duomenys apie tai, ką daryti, ir būtų siūloma, kaip stiprinti europietišką šeimą.“

A. Ažubalis pabrėžė matantis tam galimybių nepaisant to, kad demografinių problemų sprendimų paieškos šiuo metu yra priskirtos ES valstybių narių kompetencijai. Tai esą galima pakeisti remiantis ES sutartimis, jei atsiranda grupė bendradarbiavimą norinčių stiprinti šalių. TS-LKD politikas teigė nenorintis sulaukti dienos, kai „Europa liks be europiečių“.

Kita idėja, kurią kandidatas pristatė „Alfa taške“ – suburti europarlamentarų būrį ir pasistūmėti siekiant laisvos prekybos susitarimo su JAV, kuris esą būtų naudingas abiem pusėms.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų