Avarinis durų atidarymas reikalingas tik pametus raktą?

Avarinis durų atidarymas reikalingas tik pametus raktą?

Avarinis atidarymas – nors ir ne kasdienis, tačiau tikrai labai dažnai pasitaikantis reiškinys.  Tačiau klaidinga galvoti, kad tokios paslaugos prireikia tik tais atvejais, kai pametamas raktas. Iš tiesų, nors šios paslaugos teikėjai labai dažnai ir sulaukia iškvietimo atidaryti durų avariniu būdu, dėl pamesto rakto, verta akcentuoti, kad tai tikrai nėra vienintelė priežastis, kodėl gali prireikti šios paslaugos. Tad pats  metas įvardinti ir kitas priežastis, kodėl gali prireikti avarinio durų atidarymo.

Sulūžęs raktas

Taip, taip, raktas gali ir sulūžti… Ir nors raktai visuomet yra gaminami iš metalo ar jo lydinių, vieno tvirčiausių bei ilgaamžiškiausių variantų koks tik gali būti, dėmesį verta atkreipti į tai, kad visgi raktas gali ir sulūžti. Ir jei taip nutinka, durų juo atrakinti jau nebėra įmanoma, jei nėra galimybės atrakinti namus iš kitos pusės, nelieka nieko kito kaip tik atidaryti duris avariniu būdu.

Rakto pažeidimai

Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas raktas yra gaminamas iš ilgaamžės žaliavos, atrodytų, kad jokie  pažeidimai šiam gaminiui neturėtų būti baisūs. Tačiau yra kai kas, ko bijo net ir pats stipriausias metalas – smūgiai, kritimai iš tam  tikro aukščio, drėgmė: visa tai gali sukelti tam tikrus pažeidimus, dėl kurių raktu jau nebus galima kokybiškai bei greitai atrakinti durų. Ir tokie atvejai tikra nėra reti, Tad avarinis durų atidarymas dėl pažeisto rakto, taip pat yra labai dažnas reiškinys.

Spynos gedimai

Spyna – dar vienas svarbus mūsų namų saugumą užtikrinant elementas. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad  nors spyna ir užtikrina namų saugumą, tam tikra prasme ji reiškia ir nesaugumą – neriekia pamiršti, kad spynos gedimai yra ne toks jau ir retas reiškinys, o jam nutikus, reikalinga meistrų pagalba, išlaidos ir sukeliami   laikini nepatogumai. Kartais spynos gedimus galima pašalinti labai greitai, o kartais – reikalingas ir avarinis durų atidarymas.

Taigi, kaip matyti, avarinis durų atidarymas gali būti reikalingas ne tik todėl, kad dėl išsiblaškymo pametame raktus – šios paslaugos gali prireikti ir tuo atveju, jei raktas sulūžta ar yra pažeidžiamas, o taip pat ir tuo atveju, jei ištinka spynos gedimai. Na, o pabaigai – dar keli svarbūs klausimai bei atsakymai apie šią, tikrai ne kasdien reikalingą paslaugą. Bene vienas svarbiausių dalykų, kuris domina žmones, yra durų būklė po avarinio atidarymo: ar teisybė, kad avariniu būdu atidarius duris, jos yra nebetinkamos naudoti ar pažeidžiamas estetinis jų vaizdas? Nei viena, nei kita – ir tai yra puikios žinios durų savininkams, kadangi pasinaudojus šia paslauga tikrai neteks keisti durų – jos atrodys puikiai ir kokybiškai funkcionuos, tad viskas, ką teliks padaryti, tai – tik likti kitą kartą atsakingesniems bei atidesniems, kad išvengtumėte būtinybės naudotis avarinio durų atidarymo paslauga. Dar vienas daugeliui svarbus klausimas yra susijęs su avarinio durų atidarymo trukme. Gera žinia ta, kad dažniausiai šiuo būdu duris atidaryti galima labai greitai – vos per keliolika minučių,  todėl susiduriantiems  su šia problema, netenka ilgai laukti, kol bus galima pateikti į vidų.  Na ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad avarinis durų atidarymas vyksta kokybiškai bei efektyviai: nesukeliamas didelis triukšmas, o po proceso, aplinkos tvarkymo darbai yra atliekami labai greitai.

Avarinis durų atidarymas – efektyvus, greitas bei saugus sprendimas, jei dėl pažeisto, sulūžusio ar pamesto rakto, negalite patekti į jums priklausančias patalpas. Pasinaudokite avarinio durų atidarymo paslauga ir rinkitės efektyvų problemoms sprendimo būdą. Na, ir, žinoma – būtiniai padarykite išvadą, kodėl taip nutiko, kad kitą kartą išvengtumėte tokio nutikimo (jei raktą pametėte, būkite atsargesni; jei raktas buvo pažeistas, pagalvokite, kaip reikėtų keisti savo įpročius, kad pavyktų išvengti tokių pažeidimų).

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų