„Sekundės“ nuotr.

Avarijai sukelti užtenka ir kelių promilių

Avarijai sukelti užtenka ir kelių promilių

Dažnas pagautas neblaivus už vairo teisinasi, neva keli bokalai alaus ar taurelė stipresnio gėrimo – nieko tokio. Tačiau statistika sako ką kitą. Net vos apgirtus vairuojant automobilį avarijų išvengti nepavyksta.

Šeštadienio vakarą Panevėžyje, Margių g. – Algirdo g. gatvių sankryžoje neblaivus (0.07 prom. girtumas) vyras vairuodamas automobilį „Ford Fiesta“, važiuodamas iš šalutinės Algirdo gatvės neįsitikino, kad važiuoti saugu ir nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „BMW 530 D“ ir automobiliai susidūrė. Eismo įvykio metu „fordukas“ kliudė Algirdo g. stovėjusį automobilį „TOYOTA AURIS“. Avarijoje apgadinti visi trys automobiliai, nukentėjo „Ford Fiesta“ vairuotojas, kuris po medikų apžiūros gydomas VŠĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

Po valandos policijos patrulio įtarimą sukėlė keistai manevruojantis „VW GOLF“. Automobilis buvo sustabdytas Pušaloto ir Stoties gatvių sankryžoje. Paaiškėjo, kad prie vairo sėdi gerokai įkaušęs vairuotojas, kuris į alkoholio matuoklį pripūtė 1,85 promilės. Vidutinis girtumas jau užtraukia baudžiamąją bylą, tad įtariamasis buvo sulaikytas ir išvežtas į areštinę. Pažeidėjo automobilis išgabentas į policijos sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę.

Komentarai

  • Alkoholikams daug kas nieko tokio. Apie pasekmes negalvoja.

  • Užtenka ir kelių dešimtųjų promilės.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų