Automobilis įstrigo biurokratiniuose tinkluose

Automobilis įstrigo biurokratiniuose tinkluose

Per tris mėnesius galima ir visą pasaulį apkeliauti. Tačiau Panevėžio teisėsauga per tokį laiką negali pasiekti Prancūzijos – tuo įsitikinęs iš šios šalies policijos komisariato automobilį nesėkmingai nusipirkęs panevėžietis Arnoldas Štitilis.

Jo pirkinys pradžioje įstrigo tarptautinėje paieškų bazėje, o paskui  –  ir ilgose valstybinių tarnybų procedūrose.

Šios vasaros pabaigoje mikroautobusą „Mercedes-Benz Sprinter“  iš Kauno pardavėjų nusipirkusi gana stambi transporto paslaugų įmonė Panevėžyje „CTS Baltija“ jau turėjo džiaugtis šauniu perkonstruotu kemperiu. Planuotam turistiniam automobiliui pirkėjai už 10 tūkst. eurų buvo supirkę visą reikalingą įrangą, dėl jos montavimo susitarę su meistrais, tik pats  14 tūkst. eurų kainavęs mikroautobusas netikėtai konfiskuotas.

Jį rugpjūčio 21-ąją registruojant „Regitroje“ paaiškėjo, kad nuo metų pradžios Rumunijoje paskelbta mikroautobuso paieška. Šiuo metu automobilis – policijos žinioje. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Nesulaukdamas apčiuopiamų rezultatų savo tyrimą pradėjo ir pats įtartino automobilio pirkėjas, „CTS Baltija“ vadovas A. Štitilis.

Gauti dokumentai A. Štitilį tada itin nustebino. Iš jų matyti, kad „Mercedes-Benz Sprinter“ automobilių prekeiviams kauniečiams pardavė ne kas kitas, o vieno Prancūzijos miesto policijos komisariatas.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 2 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų