Automobilio šokis aplink stulpą

Automobilio šokis aplink stulpą

Paspaudęs šaltukas išdykauja keliuose. Ketvirtadienio rytą, apie 8.20 val. Nemuno gatvėje automobilis „Citroen“ „apsikabino“ kelio šviestuvą.

Nulėkusi nuo važiuojamosios dalies mašina atsidūrė žaliojoje juostoje ir trenkėsi į metalinį stulpą. Gerokai nukentėjo tiek automobilis, tiek ir šviestuvas.

Kokios priežastys nulėmė šį nemalonų incidentą, aiškinosi į vietą atvykę policijos pareigūnai. Medikų pagalbos neprireikė, įvykis užregistruotas kaip techninis.

Tą patį rytą avarija įvyko ir remontuojamoje Panevėžio aplinkkelio atkarpoje ties Bernatonių gyvenviete. Čia į patį žiedo vidurį įlėkė „Kia“ automobilį vairavęs Lenkijos pilietis. Tikėtina, kad vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir laiku nespėjo pastebėti sankryžos. Mašina taranavo metalinius bortus ir gerokai apdaužyta galiausiai pakibo ant smėlio krūvos.

Ši vieta jau tapo spąstais neatidiems eismo dalyviams, ypač užsieniečiams. Į šias pinkles jau buvo patekę latviai, lenkai ir net Nigerijos gyventojai.

Komentarai

  • vaziuokite normaliu ,saugiu greiciu nereikies apkabinieti stulpu ,o dabar NEMUNO gatve laksto virsydami greiti o paskui dejuoja kad stulpai maisosi kelyje ,ISIDEMEKYTE TOJE GATVEJE GREITIS MAKSIMALUS 50 ,O NE 80 AISKU LAKSTUNAI.

  • Manau,kad apie tą sankryžą/kol ji nepažymėta žemėlapiuose!/ informacija būtina iš toliau.Gal net kelis kartus.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų