Automobiliai nebestovės Nemuno gatvės dalyje

Automobiliai nebestovės Nemuno gatvės dalyje

 

Siekdama padidinti Nemuno gatvės (nuo Danutės g. iki Nemuno–Pušaloto–S. Kerbedžio g. žiedinės sankryžos) pralaidumą ir eismo saugumą, Panevėžio miesto savivaldybė uždraus čia stovėti automobiliams. Tai informuojantys kelio ženklai bus įrengti rugsėjo mėnesį.

„Sprendimas priimtas atsižvelgus į vairuotojų ir pėsčiųjų skundus dėl gatvėje susidarančių spūsčių, eismo saugumo. Kita vertus, jau turime patirties – akivaizdžiai pasiteisino draudimas nuo 2018 m. palikti transporto priemones Klaipėdos g. (nuo Nemuno iki Vakarinės g.)“, – sako Miesto infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė Gintautė Atkočienė.

Šiuo metu ženklai „Stovėti draudžiama“ jau įrengti Nemuno g. (nuo Klaipėdos iki Parko g.), darbai tęsiami atkarpoje nuo Parko g. iki žiedinės sankryžos.

Savivaldybė atkreipia gyventojų dėmesį į eismo organizavimo pokyčius, vairuotojus ragina būti atidiems, laikytis Kelių eismo taisyklių ir kelio ženklų reikalavimų.

Komentarai

 • Seniai laikas.

 • Kodėl nuo Danutės, o ne nuo Ramygalos gatvės ???

 • Labai gerai, bus matomos pėsčiųjų perėjos, nes niekas nekreipdavo dėmesio į ištisines linijas ir statydavo taip, kad pėsčiuosius būdavo sunku pamatyti įžengusius į perėjas.

 • Senai laikas buvo

 • O tai jei ant gatves nebegalima statyti kai kieme automobiliai netelpa, tai kur juos deti,kai ziema ateis visi ant zoles suvaziuos, jau geriau tegul kelia platina ir irengia stovejimo vietas, o ne draudzia viska. Klaipedos gatvej sustate „ismaniuosius“ sviesoforus, susidare nesamoningi kamsciai, tada uzdraude stovejima-atseit problema isspresta. Nemuno gatve laukit, ateis ir pas jus tuoj tokie pokyciai,kad nebesidziaugsit siuo sprendimu!

 • O kada atsiras ženklas „Stovėti draudžiama“ Sirupio gatvėje, nuo Aukštaičių g. link centro: pastato abiejose pusėse galima pravažiuoti arba ne tik viduriu, o viduryje dar duobės…

 • Labai gerai kuo maziau masinu stovetu tikrai matomumas blogas yra dar kad graziai pastatytu ali numeta bili kaip ir eisma trukdo

 • Stumbro kieme praplatinkite keletą metrų pravažiavimą darželio tvoros link,ten sustos kokių 15 mašinukų,atsilaisvins Sirupio gatvelė,bus kažkokia tvarka,Kas privalo šluoti Stumbro ar IKI fasadinę didžiulę mašinų aikštelę, ji siaubingai nevaloma, nešluojama ir užsikiša vandens nutekėjimas.Ar yra mieste kokie prižiūrėtojai ? ar yra tik algų gavėjai.????

 • kaip stovejo taip ir stovi zenklai pakabinti kazkur padebesiais, vairuotojas turi ziureti i kelia ,o ne i dangu isvaziuojant is taikos alejos i nemuno gatve is vis zenklas ne vietoje pakabintas reikejo pastatyti uz autobuso stoteles tai dar kazkas atkreiptu i ji demesi.

 • Labai gerai, bet keista, kad savivaldybė pati to nedaro, tai jos pareiga.Dar tą patį reikia padaryt ir su Kniaudiškių gatve, neįmanoma pravažiuoti

 • Būtina uždrausti mašinų statymą Ateities gatvėje, nes čia kursuoja autobusai, o gatvė virtusi stovėjimo aikštele, prasilenkti neįmanoma.

  • Atsakyti
 • Mane stebina, kad Ateities gatvėje nėra nei vienos pažymėtos perėjos su saugumo salele, o pvz. Kniaudiškių gatvėje tokių gal 7. Kuo Kniaudiškių g. gyventojai ypatingesni už gyvenančius Ateities gt.?

Rodyti visus komentarus (12)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų