Autobusų stočiai vėl ieško statybininkų

Autobusų stočiai vėl ieško statybininkų

Panevėžio savivaldybė jau ketvirtą kartą paskelbė konkursą pastatyti miestui naują autobusų stotį.

Po trijų nesėkmingų kartų, kai už jos pasiūlytą sumą nė viena įmonė neapsiėmė tokio darbo, Savivaldybė sutinka pakelti kainos kartelę. Administracija tikisi nemažai lėšų stoties statyboms gauti pardavus daugiau nei 100 vietų, beveik 4 000 kvadratinių metrų, automobilių stovėjimo aikštelę J. Basanavičiaus gatvėje, prekybos centro pašonėje.

Klausimą dėl automobilių aikštelės miesto centre pardavimo planuota išspręsti praėjusios savaitės Tarybos posėdyje – tai buvo įtraukta į bendrą planuojamo parduoti kito Savivaldybės turto, daugiausia – socialiniams būstams netinkamų butų – sąrašą. Visgi paskutinę minutę nuspaustas stabdis.

„Gruodį Tarybai bus teikiamas atskiras klausimas dėl aikštelės pardavimo, kad nekiltų jokių interpretacijų“, – teigė Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Jo nuomone, dabar, išaugus nekilnojamojo turto kainoms, būtų tinkamiausias metas parduoti tokį objektą.

„Miestas jau daug investavęs į teritorijų centre sutvarkymą: atnaujinta Laisvės aikštė, Senvagė, atsiras ir nauja stotis, vietoj senosios – parkas, bus sutvarkytas jos dabartinis pastatas. Lieka ta stovėjimo aikštelė, į kurią Savivaldybė nenumačiusi investuoti. Jei miestas pats neplanuoja jos tvarkyti, geriau parduoti ir vienu šūviu nušauti du zuikius: gauti daug pinigų, kurių Savivaldybei labai trūksta, ir turėti sutvarkytą teritoriją, panašią į miesto centrinę dalį, o ne automobilių turgų kaip dabar“, – įsitikinęs T. Jukna.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 30 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • Su Senvage apsijuokete, Skaistakalnio parko dviraciu taka dviratininkai is tolo aplenkia, del nekokybiskai padarytos dangos, kaip Laisves aiksteje kinietiskos plyteles atrodys po keliu metu, niekas nesiryzta prognozuoti.

    • Atsakyti
  • kaip niekas nedrįsta? tu juk drąsuolis jau prognozuoji.Parašyk vėl po dviejų metų 🙂

    • Atsakyti
  • Kiek galite verkti? Tai tas negerai, tai anas negerai. Miestas visas atsinaujinęs, iš kitų miestų žmonės giria, Rail baltica atsiras, sutvarkis stotį, visi parkai nauji, o senvagės dar tvarkyt nebaigė jau blogai. Palaukit žiopliai kol pabaigs. Užuot verkia savo kiemus susitvarkykit ir tvoras nusidažykit, kad visiem būtų gražiau.

    10metų niekas nevyko, tai gerai tada buvo? Ir kitas dalykas, gi laisvi esat, važiuokit į Šiaulius, Pakruojį ar dar kažkur kur viskas “labai” tvarkosi

  • Labai gražiai miestas tvarkosi nesarmata pasikviesti svečius iš kitu šalių O tie verksnei silpnapročiai patis sėdi apsišike Viskas puiku

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų