Autobuse sužalota keleivė

Autobuse sužalota keleivė

Viešasis transportas – ekologiškesnė, bet ne visada saugesnė transporto priemonė.

Pirmadienio popietę miesto maršrutiniu autobusu vykusi keleivė savo kelionę baigė ligoninėje.

Apie 13.20 val. 61-erių autobuso vairuotojas, vairuodamas maršrutinį autobusą „BMC“ Vilniaus gatve, pamatęs kliūtį buvo priverstas staigiai stabdyti. Neišlaikiusi pusiausvyros autobusu važiavusi 79-erių senjorė nugriuvo ant autobuso grindų ir susižalojo. Nukentėjusioji perduota medikams.

Komentarai

  • kas ten su tais autobusų profesionalais darosi, kad neveža saugiai…

    • Tai kokio by….io jai stoveti? sedyniu nera? Atsistoja is svytuoja, nes tipo sunku paeit tris zingsnius… O kai pagarbos Panevezyje is vairuotoju nerasta, uzlindineja, tai ir turi vairuotojas staigiai stabdyti. Autobusas tau ne lengva masina, jie nestoja taip greit kaip lengvasisi automobilis.

  • O kas gi kaltas jei keleiviai nesilaiko už turėklų. Lentelių pilnas autobusas kad keleiviai PRIVALO laikytis o ne svajoti ir varnas šaudyti pro langą

  • Ir pati perskristum per visą autobusą, smarkiai stabdant , tu laikykis nesilaikęs. Kas gali pateikti statistiką, kiek Panevėžyje įvyksta nelaimingu atsitikimų autobusuose? Ar tai normalu?

  • pagyvenusiam zmogui issilaikyti stovint tikrai nebut galimybes.Geriausia iseitis ilipus tuoj sestis,bet atsirado dabar toks iprotis ,sedeti vienam ant dvieju kedziu,kaip poliklinikoj.Suprantu,reikalavimai ir t.t,bet del 10 min. keliones,su kauke,manau nieko neatsitiktu.O ir vairuotojai galetu atristi pirmasias sedynes,nes jau iki ju,ir dar uz pertvaru,tikrai saugu.Kiek galima taip,kai uzriso pavasari,tai iki siol.

  • Tokiems komentatoriams reikia papusti i alkotesteri arba soske i burna isikisti.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų