Aukštaitijos sostinė švenčia 520-ąjį gimtadienį

Aukštaitijos sostinė švenčia 520-ąjį gimtadienį

Antrą dieną tęsiantis Panevėžio gimtadienio renginiams, šeštadienio vidurdienį Laisvės aikštėje iškilmingai suplevėsavo vėliava.

„Sveikinu visus, šiandien švenčiančius Panevėžio gimtadienį. Jau 520 metų Panevėžys rašo savo istoriją. Nuo kunigaikščio Aleksandro laiško iki šiandienos nueitas ilgas ir įdomus miesto raidos kelias. Šiandien esame dinamiško, veržlaus, patogaus čia gyvenantiems ir įdomaus atvykstantiems miesto gyventojai. Tegul įspūdinga gimtadienio šventė dovanoja puikių įspūdžių, o aplinkinių šypsenos spinduliuoja meilę savo miestui. Juk geriausia dovana Panevėžiui esame kiekvienas mūsų, su pasididžiavimu tariantis „Aš esu panevėžietis“. Su gimtadieniu, panevėžiečiai. Su gimtadieniu, Panevėžy!“, – sveikinimo kalbą tarė Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

Prie miesto Savivaldybės vykusios vėliavos kėlimo ceremoniją vainikavo Karaliaus Mindaugo husarų bataliono karių trijų šūvių salvė už Lietuvą, jos žmones, už Panevėžio miesto įkūrėją kunigaikštį Aleksandrą, už 520-ąjį Panevėžio gimtadienį. Į renginį susirinkusius gimtadienio dalyvius visų 2022 m. Metų panevėžiečių vardu pasveikino fotografas Andrius Repšys, kūrinius atliko solistas Edgaras Davidovičius, koncertavo Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų orkestras „Garsas“, pasirodymą surengė šokių kolektyvas „Fiva“.

Miesto gyventojai ir svečiai laukiami visą savaitgalį vyksiančioje Panevėžio miesto gimtadienio šventėje, kurioje netrūks pramogų, koncertų, performansų ir daug kitokios įdomios veiklos.

Galerija

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų