Aukštaitijos pirkėjams – rekordinės nuolaidos

Aukštaitijos pirkėjams – rekordinės nuolaidos

Kol įvairiose parduotuvėse siaučia sezono išpardavimai, dažnas gali sutrikti ir nežinoti, ką ir kada pirkti, mat prekių ir nuolaidų – gausybė. Negana to, verta nepamiršti, kad nenumaldomai artėja Valentino diena, kai tenka paskutinę minutę sukti galvą, ką dovanoti savo mylimam žmogui. To galvos skausmo galima išvengti. Panevėžiečiams, miesto svečiams ir visos Aukštaitijos pirkėjams pravartu nepraleisti vieno didžiausių išpardavimų, kuris vyks jau vasario 11-ąją.

Įvairių prekių su didžiausia nuolaida bus galima įsigyti Panevėžio prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas“. Rekordinis išpardavimas vyks tik vieną dieną. Prekybos centras užtikrina itin daug nuolaidų įvairiausiose parduotuvėse.

Sportuojantiems vertėtų aplankyti „Sports Direct“, nes ten visoms prekėms bus taikoma 20 proc. nuolaida, o „Winner Sport“ kainos bus mažesnės net 20–70 proc.

Ieškantiesiems drabužių rekomenduojame užsukti į moteriškais laisvalaikio bei darbo rūbais prekiaujančią parduotuvę „Sidonas“ – ji taikys 20–60 proc. nuolaidą. 20 proc. sutaupyti siūlys ir visai šeimai drabužius pardavinėjanti „Panda Shop“, o „Batų kalne“ nurodyta avalynė bus iki 50 proc. pigesnė.

Prekių vaikams pigiau galėsite įsigyti parduotuvėje „Baby City“, nes  bus taikoma 20 proc. nuolaida.

40 proc. nuolaidas lagaminams bei 30 proc. rankinėms ir piniginėms taikys ir „Bag city“. Na, o norintiesiems pasirūpinti Valentino dienos dovanomis pravartu užsukti į juvelyrinių dirbinių parduotuvę „Tomas Gold“ – joje visos prekės bus 10–45 proc. pigesnės – ir  grožio priemonių parduotuvę „Martina“, nes ir čia pavyks sutaupyti.

Mėgstančiuosius skaityti maloniai kviečia „Vagos“ knygynas,  kuriame visas knygas galėsite įsigyti 10 proc. pigiau, o „Vagos“ leidiniams bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Planuojantiesiems atnaujinti savo būstą vertėtų apsilankyti „Magrės balduose“, nes čia bus pasiūlyta 20 proc. pigiau įsigyti baldų iš ekspozicijos ir sandėlio. Nuolaidų rasite ir baldų bei interjero detalių salone „Berry baldai“, ir natūralios medienos kėdes pardavinėjančioje „Venta“.

Aplankyti išpardavimą būtina ir besidairantiesiems buitinės technikos ar elektronikos, mat „Topo centras“ taikys iki 30 proc. nuolaidą pažymėtoms prekėms, o buities elektronines prekes siūlanti „Gerduva“ pradžiugins 25 proc. nuolaida visiems prietaisams. Indų, stalo įrankių ir virtuvės reikmenų parduotuvė „Žana“ taip pat stebins didžiulėmis nuolaidomis – 30 proc. visoms prekėms ir papildomą 10 proc. nuolaidą nukainotiems gaminiams.

Parduotuvė „Norfa“ išpardavimo dienos progai taip pat pasiruošė. Ji savo klientus nustebins specialiais pasiūlymais: buitinė technika bus pigesnė 30 proc., žaislai, patalynė, vonios rankšluosčiai, puodai ir keptuvės – 40 proc. O  perkant su „Norfos“ nuolaidų kortele galios dar daugiau patrauklių pasiūlymų.

Apsipirkus kviečiame užsukti pailsėti ir užkąsti į prekybos centre įsikūrusius restoranus ir kavines, kur taip pat bus specialių akcijų. „Forto Dvaras“ taikys 20 proc. nuolaidą didžkukuliams ir  40–60 proc. – picoms, „Čili Pica“ – 50 proc. „Top 10“ picoms, o „Hesburger“ mėsainio kompleksas kainuos vos 2,75 euro.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų