Aukštaitijos apygardos rinkėjai Seimo nario mandatą dar vienai kadencijai patikėjo valstietei G. Burokienei. „Sekundės“ nuotr.

Aukštaitijos apygardos rinkėjai į Seimą siunčia G. Burokienę

Aukštaitijos apygardos rinkėjai į Seimą siunčia G. Burokienę

Panevėžio krašte greičiausiai balsai skaičiuojami Aukštaitijos rinkimų apygardoje, apimančioje dalį miesto ir dalį Panevėžio rajono. Rinkėjų valia dar vienai kadencijai į Seimą siunčiama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė Guoda Burokienė.

Suskaičiavus 33-ų iš 34 rinkimų apylinkių balsus, G. Burokienę palaiko 5915, o tai yra  51 proc. balsavusių apygardos rinkėjų.

Už G. Burokienės konkurentę konservatorę, Panevėžio miesto Tarybos narę Jurgą Girdzijauskienę balsavo 5259 Panevėžio miesto ir rajono gyventojai, o tai yra 45,35 proc. atėjusiųjų prie balsadėžių.

22.45 val. suskaičiavus visų 34-ių apylinkių balsus, G. Burokienė švenčia pergalę. Į Seimą valstietė išrinkta ją palaikius 6290 arba 50,63 proc. balsavusiųjų. J. Girdzijauskienę Seime pageidavo matyti 5678 rinkėjai, tai yra 45,34 proc.

Aukštaitijos apygarda pakartojo 2016-ųjų scenarijų. G. Burokienė šioje apygardoje į Seimą buvo išrinkta ir prieš ketvertą metų. Tąkart jai pralaimėjo kita Tėvynės sąjungos – Lietuvos kriščionių demokratų atstovė Rasa Juknevičienė. Tuomet G. Burokienę palaikė 62,38 proc. balsavusiųjų.

Komentarai

  • VALIO! Goda – darbšti, atkakli, pozityvi, svarbiausia – pozityvi.
    Sveikinimų milijonas 🙂 🙂 🙂

  • Pozityvi, bet bus opozicijoj.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų