„Sekundės“ nuotr.

Aukštaitija lieka be verslo parodos

Aukštaitija lieka be verslo parodos

Likus mažiau nei mėnesiui Panevėžyje atšaukiama tradicinė verslo paroda „Expo Aukštaitija“.

Ją 26-is kartus organizavę Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPPAR) oficialiai praneša planus keičiantys dėl pandemijos suvaržymų.

„Pernai dar išdrįsome su paroda praslysti peilio ašmenimis, bet šiemet nusprendėme neberizikuoti. Nors viskas buvo ilgai planuota, prasidėjo ir reklamos kompanija, renginį atšaukiame“, – patvirtino Panevėžio PPAR direktorius Visvaldas Matkevičius.

Regis, ir pats verslas nebuvo ypač suinteresuotas dalyvauti šiųmetėje parodoje.

Nors buvo pradėta reklaminė kampanija, į parodą užsiregistravo mažiau nei šimtas dalyvių.

„Dalis parodos dalyvių, įmonių, žadėjo jungtis į renginį, bet delsė registruotis iki pat rugsėjo 13-osios, kai turės įsigalioti Vyriausybės nurodymai dėl COVID-19 ir galimybių paso. Jie „Cido“ arenoje, kur organizuojama paroda, būtini. Pamanėme, kad tai gali būti stabdis“, – aiškino V. Matkevičius.

Organizatoriai teigia užsiregistravusiems dalyviams išsiuntę oficialius pranešimus apie atšaukiamą parodą. Spėjusioms užsiregistruoti įmonėms dėl neįvyksiančio renginio grąžinami sumokėti pinigai už vietą.

„Gal per ilgai delsėme su šiuo sprendimu, reikėjo anksčiau apsispręsti. Bet atsiskaitome su užsiregistravusiaisiais, ir nebus problemų“, – tikino Panevėžio PPAR direktorius.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 8 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • tai kad ir anksčiau tik turgelis būdavo

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų