ASOCIATYVI „SEKUNDĖS“ nuotr.

Aukso amžius siuntų gabentojams

Aukso amžius siuntų gabentojams

Kai didelės dalis Lietuvos verslo šiais metais pakibo ant išlikimo plauko, siuntų pristatytojai trina rankomis – jiems dar niekada taip gerai nesisekė.

Šio sektoriaus įmonės per žiemos šventes mušė visų metų rekordus. Tokia siuntų išvežiotojų sėkmė vartotojams tampa ir kantrybės išbandymu.

Panevėžietė Simona gausiau pasirodžius sniegui kaip ir daugelis praėjusią savaitę puolė ieškoti slidinėjimo reikmenų: sau slidžių, vaikams – rogių. Kadangi per karantiną atviros tik maisto parduotuvės, jos žvilgsnis nukrypo į internetinę prekybą.

Čia tokių prekių apstu: kokių nori modelių, taip pat ir kainų. Tik šįkart pirkėjams puikiai tinka lietuvių liaudies posakis, primenantis, kad  roges reikia ruošti vasarą.

„Susiradau nebrangias medines rogutes internetiniame prekybos tinkle. Paaiškėjo, kad jos mano namus pasiektų vos ne po mėnesio. Su mūsų žiemomis jau ir po savaitės gali būti pavasarį. Ir kurjerio paslaugos kainuotų trys su puse euro. Anksčiau nepastebėjau tokių didelių siuntos pristatymo kainų“, – pasakoja žiemos pramogoms taip ir neapsirūpinusi Simona.

O Panevėžio rajono gyventojai Miglei siuntinio atsiimti  teko važiuoti į Kupiškį.

Siuntų gabentojai jaučiasi kaip prie aukso gyslos: Lietuvoje pavasarį įsigaliojus pirmajam karantinui, užsakymų kiekis netruko pakilti 60 proc. Antrasis karantinas pristatomų siuntų kiekį padidino dar 35 proc.

Visą straipsnį skaitykite sausio 13 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų