Atnaujinamos Elektronikos gatvės prieigos

Atnaujinamos Elektronikos gatvės prieigos

Panevėžyje įgyvendinamas Elektronikos, Senamiesčio, S. Kerbedžio, Tinklų, Venslaviškio, J. Biliūno g. rekonstrukcijos projektas. Šiuo metu atliekami I etapo rekonstrukcijos darbai.

„Šiuo projektu siekiama išspręsti ilgalaikę problemą Senamiesčio g., kurioje fiksuojami intensyvūs sunkiojo transporto srautai. Perorganizavus eismą Elektronikos g. situacija pasikeis iš esmės ir taip eismas šioje miesto dalyje ne tik taps saugesnis, pralaidesnis, bet ir mažiau taršus“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Elektronikos gatvės atnaujinimas suskaidytas į III etapus. Dabartiniu, I etapu tvarkoma Tinklų – Elektronikos g. šviesoforu reguliuojama sankryža, įrengiamos 4 eismo juostos Elektronikos g. bei tvarkoma Tinklų g. dalis. Šiuo metu yra klojamas asfaltas, dedami šaligatvio bortai, pėsčiųjų ir dviračių takai paruošiami asfaltavimo darbams. Bus atnaujinamos įvažos, želdiniai, apšvietimas, įrengiamos eismo saugumo priemonės ir kt. II ir III etapais planuojama įrengti 2 žiedines sankryžas – ties S. Kerbedžio, Senamiesčio ir Tinklų g. sankirta bei šalia degalinės Elektronikos – Venslaviškio – J. Biliūno g.

II etapo darbus planuojama įgyvendinti iki šių metų pabaigos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų