P. Židonio nuotr.

Atnaujinamas mobilus COVID-19 ligos tyrimų punktas

Atnaujinamas mobilus COVID-19 ligos tyrimų punktas

Mobiliajame tyrimų punkte intensyviai vyksta paruošiamieji darbai šaltajam metų sezonui.

„Artėjant žiemos sezonui ir atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje iš anksto pradėjome pasirengimo darbus, kad mobilus punktas galėtų nepertraukiamai veikti pilnu pajėgumu. Ėmėmės įvairių priemonių, kad būtų pagerintos ten dirbančiųjų sąlygos – pastatyta palapinė, o šią savaitę ji bus apšildyta infraraudonųjų spindulių šildytuvais. Procedūros eiga atvykus į mobilų punktą išliks ta pati, tik nuo šiol automobiliai turės įvažiuoti į palapinę, tad prašome atidžiai sekti dirbančio personalo nurodymus“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Pastaruoju metu padidintos mobilaus punkto darbo apimtys, aptarnaujama dvigubai daugiau gyventojų. Suformuotos trys komandos, kurios dirba po 12 val. Sutrumpinus vieno COVID-19 ėminio paėmimo laiką nuo 5 iki 4 minučių, per dieną paimama daugiau nei 180 ėminių.

Primename, kad gyventojams, jaučiantiems COVID-19 simptomus ir norintiems užsiregistruoti tyrimui būtina skambinti Karštąja koronos linija tel. 1808 arba užpildyti elektroninę registraciją internetu 1808.lt. Į mobilų punktą draudžiama vykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu. Asmenys, gyvenantys Panevėžio mieste ir neturintys galimybės atvykti savarankiškai, prašome kreiptis į Panevėžio savivaldybės transportavimo koordinatorių K. Klungį tel. 8 673 24558 darbo dienomis nuo 8 iki 20 val.

Panevėžio mobilus punktas aptarnauja visą Panevėžio apskritį – Panevėžio miestą ir rajoną, Pasvalį, Kupiškį, Biržus, Rokiškį.

Komentarai

  • Gal galima sužinoti kur jis yra?

    • Ivaziavus i Panevezi nuo Kedainiü

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų