Atidaroma nauja lauko gimnastikos aikštelė

Atidaroma nauja lauko gimnastikos aikštelė

 

Penktadienį, 16 val., Marijonų mikrorajono bendruomenės namų kieme (šalia Marijonų g. 33) bus oficialiai atidaryta gatvės gimnastikos aikštelė. Ją miestui laimėjo Panevėžio miesto savivaldybė, dalyvavusi Lietuvos olimpinio fondo (LOF) ir „Coca-Colos“ gyventojų sveikatingumo ir užimtumo projekte „Išjudink save“. Miestas tapo vienu iš 10 konkurso laimėtojų.

LOF su „Coca-cola“ įrengė daugiafunkcį lauko treniruoklį, o Savivaldybė pasirūpino aikštelės danga.

Į gimnastikos aikštelės atidarymą planuoja atvykti daugkartinė dviračių treko sporto pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtoja bei prizininkė Simona Krupeckaitė su treneriu Dimitrijumi Leopoldu. Pasirodymą dovanos geriausi miesto gatvės gimnastai.

Projektas „Išjudink save“ vykdomas visose trijose Baltijos šalyse. Šiemet bus sumontuoti 33 treniruokliai – po 11 kiekvienoje. Gyventojų sveikatingumo ir užimtumo projektą LOF planuoja tęsti iki 2022 m. gruodžio 31 d.

Kviečiame dalyvauti aikštelės atidaryme!

Komentarai

 • Buvo kadaise Rotomskio g. 33
  Laikas bega greitai

 • Valio stiprejanciam Paneveziui!

 • O Pilenuose prie masinu stovejimo aiksteles 2 tuscios aikstes. Tarybiniais laikais vaikai zaide. Dabar suoleliu nelike, krumai beverciai, vieninteles apluzusios supynes. Norim ir mes graziu aiksteliu!

  • O ką patys padarėte, kad aplinka būtų gražesnė? Mes Marijonuose patys kasdien ir šiukšles renkam, ir šluojam, grėbiam, net žolę pjaunam, pati bendruomenė laisvalaikio zoną įrengė, patys žmonės suoliukus ir ne tik susimeistravo, lauko vazonų iš savo kišenės pripirko ir gėlių prisodino. Patys naudojamės, patys ir tvarkome.

   • Atsakyti
   • Pagarba brangieji, reikia myleti savo aplinka

 • Nors ta aikstelė dar neatidaryta, joje jau pilna laipiojančių. Labai labai puiku!

 • kodel tie irenginiai pastatyti berzu gatves ir velzio kelio sankryzoje nematem ten nei vieno sportuojancio gal reiketu iskelti i kiemus kad ir prie berzu 45 , 47 namu kiemuose didziule aikste ir renkasi vaikai krepsi pameto futbola paspardo daugiau nera nieko

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų