Atgimkite su pavasariu: patarimai, kaip palepinti save po žiemos

Atgimkite su pavasariu: patarimai, kaip palepinti save po žiemos

Sužaliavęs pavasaris kviečia nusimesti nuobodulio kiautą. Laikas pasilepinti, pasirūpinti savo gerove ir emocine sveikata. Gera savijauta reiškia, kad galime produktyviai dirbti, pateikti kūrybiškų sprendimų, jautriau įsiklausyti į savo kūną. Dalijamės keletu praktiškų patarimų, kaip save puoselėti ir jaustis puikiai.

Lėčiau

Jei įmanoma, pasiimkite laisvadienį. Laisva diena vidury darbo savaitės ar ilgesnis savaitgalis praskaidrina nuotaiką kaip žalia spalva niūrią dieną. Rytą pradėkite neskubiai, skirkite laiko pasigaminti pusryčius, mėgaukitės skoniais, kvapais.

Gėlės

Ne tik deimantai, bet ir gėlės gali būti „geriausi merginų draugai“. Šviežių gėlių kvapas, kontrastingos spalvos dailioje vazoje įjungs svajoklišką nuotaiką.

Paskambinkite

Skirkite popietę pasikalbėti telefonu su šeimos nariu ar draugu. Būtent skambinkite, o ne susirašinėkite žinutėmis. Gyvas balsas, intonacijos sukuria tikresnio pokalbio įspūdį. Pasidalykite geromis emocijomis.

Pasijauskite lyg turistė

Nuvykite į jūsų retai lankomą miesto dalį ir pėsčiomis tyrinėkite aplinką. Tegul architektūra įkvepia. Galite fiksuoti akimirkas fotoaparatu ar telefonu, bet verčiau išjunkite interneto ryšį, kad tiesiog mėgautumėtės vaizdais. Gerkite į save spalvas, garsus, stebėkite skirtingus paviršius, praeivių žingsnius.

Maloni procedūra

Susiplanuokite per laisvadienį palepinti save manikiūru arba apsilankymu kirpykloje. O gal tai proga pradėti plaukų šalinimą lazeriu? Pagalvokite, kiek laiko sugaištate depiliacijai! O kur dar įaugę plaukeliai, pabėrimai… Pasirinkusios galingiausią aleksandrito lazerį „GentleLase Pro“ arba „GentleMax Pro“ apie nepageidaujamus plaukelius bet kurioje kūno ar veido vietoje tiesiog užmiršite. Po vidutiniškai 6 procedūrų kurso plaukeliai bus pašalinti ir nebeataugs ilgą laiką.

„GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ pašalina net iki 95 proc. plaukelių. Aleksandrito lazeris skleidžia 755 nm bangą, kurią sugeria plaukuose ir odoje esantis pigmentas melaninas. Kuo lazeris galingesnis, tuo jis giliau pasiekia plauko folikulą ir jį sunaikina. Nors folikulas sudeginamas, procedūros metu jausite malonią vėsą. Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriais nekelia diskomforto, nes juose integruota šaldymo sistema DCD. Oda vėsinama milisekundę prieš, per ir po lazerio šviesos impulso. Todėl per daugiausia 30 min. trunkančią procedūrą jausite tik malonų vėsinimą.

Galingiausius lazerius Lietuvoje turi būtent „Era Esthetic“ klinikos. „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ lazerius jos įsigijo tiesiogiai iš lyderiaujančios JAV kompanijos „Candela Medical“, su kuria klinika yra partneriai net 25 metus.

Lazerio efektyvumą rodo ne tik jo galingumas ir naujumas. Svarbu – ar jis įveiks plaukelius ant įdegusios arba natūraliai tamsios odos. „Era Esthetic“ klinikose su aleksandrito lazeriais naudojamas specialus 20/22/24 mm antgalis, kuris ne tik apima didelį odos plotą vienu metu (todėl procedūros trukmė sutrumpėja), bet įveikia net ir tamsioje odoje giliai esančius plaukų svogūnėlius.

Neapsigaukite pasirinkdamos senesnius arba mažiau galingus lazerius, nes net po keliolikos procedūrų kurso vis dar galite matyti ataugančius plaukus. Klinikose „Era Esthetic“ naudojami galingiausi ir naujausios kartos aleksandrito lazeriai. 17,6 kW galios „GentleLase Pro“, „GentleMax Pro“ lazeriai yra vieninteliai tokie Lietuvoje – 6–11 kartų stipresni už daugelį kitų mūsų rinkoje naudojamų lazerių. Įprastų lazerių galingumas yra vos 1,6–2,9 kW. Didelė galia užtikrina, kad sunaikinami ne vien paviršiniai, bet ir giliausiai esantys plaukų svogūnėliai. Po kiekvienos suplanuotos procedūros plaukelių ataugs vis mažiau ir su laiku jie nebeišlįs, oda išliks glotni. Naujos kartos galingi aleksandrito lazeriai užtikrina, kad po vidutiniškai 6 procedūrų nepageidaujami plaukai ne tik nebeaugs, bet ir pamiršite apie juos ilgą laiką. Tikslų procedūrų skaičių nustatys specialistas. Tik pasirinkdamos galingiausius lazerius būsite ramios, kad procedūrų neteks kartoti iš naujo. Jei norite tikrai efektyvios plaukų šalinimo procedūros bet kuriai veido ar kūno vietai – žinote, kur kreiptis.

Nelaukite, kol įsivyraus rutina, ir jus apims nuobodulys. Sąmoningai skirkite sau laiko ir leiskitės į malonias patirtis. Rūpinimasis savimi – tai ne tuštybė, o sveikintinas gyvenimo būdas. Gera savijauta, malonios procedūros, gėlės ar kvepalai – pasirinkite, kas džiugina jus, ir mėgaukitės.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų