M. Garucko nuotr.

Ateitininkų stovyklą temdo degėsių šešėlis

Ateitininkų stovyklą temdo degėsių šešėlis

Vos keli kilometrai nuo Panevėžio esanti Berčiūnų dalis, kadaise turėjusi kurorto statusą, o ir dabar išdidžiai juo pavadinama, traukia panevėžiečius pasivaikščioti pušyno prieglobstyje, pasiklausyti Nevėžio ir Sanžilės upių čiurlenimo ar stebėti ant senosios bažnyčios pamatų vykstančias žalčių vestuves.

Tačiau jau dešimtmetį gražų kraštovaizdį bjauroja vienoje matomiausių vietų, Lietuvos Kankinių bažnyčios pašonėje kūpsanti nuodėgulių krūva. Berčiūnų ateitininkų stovykla per tiek metų neįstengė sutvarkyti savo sudegusio namo liekanų prestižinėje vietovėje. Šioji yra ir taip vaizdingų peizažų gausa negalinčios pasigirti miesto Savivaldybės teritorijoje. Visgi pastarosios valdininkai skėsčioja rankomis – nuodėgulių krūvos savininko tegalintys gražiai paprašyti iškuopti šabakštyną.

Į Kurorto gatvės baisenybę pavargę žiūrėti berčiūniškiai tik galvas kraipo stebėdamiesi, kaip dėl tokios netvarkos iš gėdos neraudonuoja ir patys savininkai, ir valdininkai.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 30 dienos (antradienio) „Sekundės“ dienraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Parašykit,kur,kokios stovyklos vaikams veiks šį sezoną?Mokslo metai jau baigiasi..

  • O kieno lėšomis pastatyta nuostabi bažnyčia, kas kasmet nušienauja pušyne žolę ir sutvarko Nevėžio krumynus už apsileidusią miesto savivaldybę pamiršot paminėt????

    • Nuo kada Berčiūnai atsisveikino su rajonu? Pagaliau panaikintos žiedinės savivaldybės?

  • Ačiū dienraščiui „Sekundė“, kad mano balsas pasiekė Jūsų ausis. Ilgus metus dirbau Panevėžio m. Priešgaisrinėje apsaugoje inspektore. Gal todėl man vis dar tebeskaudūs tokie vaizdai, kiekvieną sykį , daugybę metų, primenantys patirtus gaisrų padarinius ir išgyvenimus. Ne veltui yra posakis, kad vagis palieka bent sienas, ugnis – nieko. Šioje nelaimėje sienos buvo paliktos, kaip vaizdinė priemonė, ką gali „Raudonas gaidys“. Vaizdas nemalonus, bet niekam nebadė akių. Atsiprašau, kad iškėliau šią problemą – ne problemą ir kažkam pridariau bereikalingų rūpesčių. Stovėk per amžius, būk laiminga ateitininkų stovykla…

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų