Astrologinė prognozė balandžio 14-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 14-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Jūsų dėmesio, šilumos labai laukia artimieji, vaikai. Derėtų bent šiek tiek atskleisti savo rūpestingumą, antraip galimi nesusipratimai, nuoskaudos. Tinkamai elkitės su buitine technika.

JAUTIS

Šiandien nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali jums duoti vertingų patarimų. Jeigu įmanoma, pailsėkite nuo protinio darbo. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI

Šiandien lengvai laimėsite žmonių simpatijas bei dėmesį. Sužinosite kažką intriguojamo. Tačiau šis tas gali susikomplikuoti. Nesivelkite į intrigas, konfliktines situacijas.

VĖŽYS

Šiandien gali sumažėti jūsų emocinė savikontrolė, todėl svarbu rinktis kuo ramesnę aplinką ir taikesnę draugiją. Kol kas nežadėkite kokios nors naudos ar meilės bei patys to nereikalaukite. Pravartu pasportuoti, kad nuslūgtų emocijos.

LIŪTAS

Regis, šiandien pajusite keistą nuovargį, dėl to subjurs nuotaika, bus ne taip malonu bendrauti. Jeigu įmanoma, venkite susibūrimų ir daugiau laiko skirkite poilsiui, pabūkite vienumoje.

MERGELĖ

Regis, neišvengsite aktyvaus bendravimo su artimos aplinkos žmonėmis. Gali būti, kad kažkas prašys paskolinti pinigų arba daiktą, įrankį, o jūs to daryti visiškai nenorite. Tokiu atveju bus nejauku.

SVARSTYKLĖS

Jūsų pasitikėjimas savimi, komunikabilumas gerai nuteiks aplinkinius. Kita vertus, nebūsite sąžiningi ir ištikimi. To paties galite tikėtis ir iš antrosios pusės.

SKORPIONAS

Semte semsite nekasdieniškus įspūdžius, jei esate išvykę, dalyvaujate konferencijoje, renginyje ar pan. Būsite kritiški kitų žmonių išvaizdai, stiliui, manieroms. Nenustebkite, kad kitus įžeidę ir patys būsite įžeisti.

ŠAULYS

Galimos emocinės nuoskaudos, nepasitenkinimas seksualine ar finansine situacija. Galbūt norėsis viską iš esmės keisti. Verčiau šiuo klausimu neskubėtumėte.

OŽIARAGIS

Šiandieną galite pastebėti didesnį aplinkinių susidomėjimą jumis. Galbūt pavyks sublizgėti asmeniniais privalumais. Kita vertus, jūsų konkurentai tuo nesidžiaugs. Galimi nemalonūs netikėtumai.

VANDENIS

Regis, nesėdėsite rankų sudėję, tačiau savo energiją eikvosite ne savaitgalio linksmybėms. Veikiausiai skubėsite įveikti kai kuriuos ūkinius rūpesčius ir pasiruošti artėjančiai darbo savaitei.

ŽUVYS

Į jūsų šiandieninius planus įtrauktos pramogos, meilės pasimatymai nebūtinai realizuosis pagal sumanytą scenarijų. Galimi neplanuoti pokyčiai. Galbūt pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas jums arba vaikams.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų