Asmenukės su kaukėmis plinta tarsi virusas

Asmenukės su kaukėmis plinta tarsi virusas

Socialiniame tinkle „Instagram“ pastebima nauja mada – asmenukės su veidą dengiančiomis lakštų kaukėmis. Kodėl įžymybės taip pamėgo šį grožio produktą? Ar dėl to, kad jį itin paprasta naudoti? O gal tai maištas prieš tobulą įvaizdį socialiniuose tinkluose?

Plinta tarsi virusas

Neseniai praūžę „Auksinių gaublių“ apdovanojimai, kaip ir kiekvienais metais, privertė sunerimti ne vieną aukštuomenės damą – ką reikės rengtis, kuo avėti, galų gale – kaip atrodyti jaunesnei, šviežesnei ir patrauklesnei, kaip paslėpti nemigos, nesveikos mitybos ir laiko paliktus pėdsakus veide? Įdomu tai, kad noras nurungti kitas scenoje niekur nedingsta, tačiau žvaigždės tampa atviresnės – neslepia būdų, kurių griebiasi, norėdamos suspindėti ryškiau, o šiemet net ėmė atvirai tai demonstruoti socialiniuose tinkluose.

Artėjant svarbiausiai kino apdovanojimų šventei, įžymybės savo paskyrose socialiniame tinkle „Instagram: pradėjo dalytis selfiais su keistomis kaukėmis, dengiančiomis veidą. Emmos Stone makiažo meistrė Rachel Goodwin pasidalijo labai linksma aktorės nuotrauka, kurioje ši užsiklijavusi specialią kaukę ant lūpų. Jessicos Chastain mados stilistė Elizabeth Stewart parodė užkulisių nuotrauką, kaip žavioji aktorė atrodo prieš tepant grimą ir tvarkant plaukus. Raudonplaukė J.Chastain ilsėjosi visažistės kėdėje, veidą uždengusi lakšto kauke. Šitaip atgaivinusi odą, „Auksinio gaublio“ nominantė galėjo drąsiai žengti raudonu kilimu.

Be abejo, ruošiantis pokyliui per gausybę darbų sunku rasti laisvą minutę kosmetologei, kurios procedūros trunka mažiausiai valandą. Tikriausiai todėl visad skubantys, karjeros aukštumas pasiekę žmonės taip apsidžiaugė efektyviu ir greitu odos priežiūros būdu.

Patogu naudoti

Lakštų kaukės tiesiog išvedė iš proto įžymybes. Jei tokie vaizdai demonstruojami viešumoje, vadinasi, atšaukiamas ir senas patarimas, jog prie vyro nedera rodytis su chalatu, plaukų suktukais ar, ginkdie, veido kauke! Maža to, net patys vyrai mielai naudojasi šiuo kosmetikos pramonės išradimu – manote, jie nesensta, jiems nereikia atsišviežinti po audringo vakarėlio? Reikia. Be to, kaukių lakštus taip paprasta naudoti: išsilupai, palaikei ant veido 15–20 min., ir viskas! Tokio neilgo tarpsnio užtenka, kad veikliosios medžiagos įsiskverbtų į odą ir pradėtų veikti.

Lakštas sukirptas taip, kad tinka visiems, tačiau pagal odos tipą galima atsirinkti geriausią alternatyvą. Skaitykite serumo, kuriuo sudrėkintas audinys, sudėtį. Atkreipkite dėmesį, kad ten nebūtų kenksmingų medžiagų.

Tokio tipo kaukes patogu naudoti ir keliaujant automobiliu ar lėktuvu: serumas nenuteka, lakštas glaudžiai prilimpa, po procedūros nereikia nuplauti veido.

Rinkitės prekę lietuvišką

Įdomu tai, kad lakštų kaukių gamybos ėmėsi ir lietuviai – praėjusių metų pabaigoje pristatytas „Lecler“ kaukes sukūrė farmacininkės Birutė Kaušilaitė ir Ineta Putnienė. Išanalizavusios grožiui skirtų produktų trūkumus bei pranašumus, moterys ėmėsi kurti naują produktą – be kenksmingų medžiagų, tokių kaip parabenai, sulfatai, ftalatai.

Plonas šilko ir medvilnės audinio lakštas, kurį rasite atplėšę „Lecler“ pakuotę, gausiai prisotintas aktyviai odą drėkinančių ir senėjimą atitolinančių veikliųjų medžiagų. Į kaukę įeinantys peptidai atpalaiduoja veido raumenis, antioksidantai apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų susidarymo, o naujosios kartos oligohialurono rūgštis stipriai drėkina.

Išbandė ir mūsų įžymybės

(J. Žuk nuotr.)

Nemėgstu tepamų kaukių, bet šitos man iš tikrųjų patiko, kadangi yra plonytės, sudrėkintos gausybe serumo, jo pakanka ir kaklui, ir rankoms patepti, – sakė E.Jackaitė.

Aktorė, dėstytoja, TV ir radijo laidų vedėja Eglė Jackaitė, kuri pagrįstai gali puikuotis jaunatviška išvaizda – dailiomis kūno linijomis ir puikiu veidu net be makiažo, pasakojo, kad neskiria daug laiko grožio procedūroms. „Lecler“ lakštų kaukes pamėgusi moteris pasidžiaugė, kad ši grožio naujovė sukurta lietuvių mokslininkių.

„Nemėgstu tepamų kaukių, bet šitos man iš tikrųjų patiko, kadangi yra plonytės, sudrėkintos gausybe serumo, jo pakanka ir kaklui, ir rankoms patepti. Gali vaikščioti ir daryti, ką reikia, nebūtina gulėti nejudant. Svarbiausia, kad jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų“, – aktorė pridūrė, kad gražiai įpakuotas „Lecler“ kaukes dovanoja draugėms, eidama į svečius. „Prieš miegą, kai švariai nusivalau makiažą, po spektaklių, po fotosesijų, kai naudojamas sunkesnis grimas, būtinai užsidedu šią kaukę. Bent kartą per savaitę stengiuosi taip palepinti savo veido odą“, – itin paprasta grožio procedūra džiaugėsi E.Jackaitė.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų