Artėjant pavasario mugėms Lietuvos pardavėjai gali iškart gauti mokėjimo kortelių skaitytuvą

Artėjant pavasario mugėms Lietuvos pardavėjai gali iškart gauti mokėjimo kortelių skaitytuvą

„Citadele“ yra pirmasis bankas Baltijos šalyse, teikiantis galimybę verslo savininkams iškart gauti POS kortelių skaitytuvą banke. Tai padeda pardavėjams prisitaikyti prie dinamiškos verslo aplinkos ir nedelsiant gauti svarbiausią finansinę paslaugą.

Pardavėjas, norintis priimti mokėjimo korteles, turi turėti mokėjimo kortelių skaitytuvą. Pasirašius sutartį, kortelių aptarnavimo sistemų teikėjas gauna informaciją apie klientą ir adresą, kuriuo pristato ir įrengia kortelių skaitytuvą. Paprastai šis procesas trunka nuo dviejų iki trijų darbo dienų. „Citadele“ bankas, aptarnaujantis verslo klientus, pradėjo siūlyti pardavėjams galimybę gauti mobilųjį kortelių skaitytuvą iškart banko skyriuje.

„Citadele“ banko skyriuje klientas gali iškart gauti mokėjimo kortelių skaitytuvą, kuris bus aktyvuotas per dvi–tris valandas banko darbo valandomis. „Citadele“ banko darbuotojai organizuos mokymus, kaip įjungti ir iš naujo paleisti kortelių skaitytuvą, kaip atšaukti sandorį, kaip išsiųsti ataskaitą, gauti pinigus ir pan. Be to, bus pateiktos naudojimo instrukcijos.

„Mūsų bankas padeda verslui siekti daugiau. Mobilusis POS kortelių skaitytuvas yra tinkamas

Artėjant mugėms Lietuvos pardavėjai gali iškart gauti mokėjimo kortelių skaitytuvą.

kiekvienam klientui, priimančiam mokėjimo korteles, tačiau jį ypač įvertins mobilūs klientai, prekiaujantys ne vienoje nuolatinėje vietoje, dalyvaujantys mugėse, festivaliuose ir savaitgalio parodose. Ir nauji, ir esami klientai vertina galimybę iškart gauti kortelių skaitytuvą“, – pabrėžia „Citadele“ banko Panevėžio skyriaus vadovas Deividas Norkūnas.

Pasak D. Norkūno, artėjant Kaziuko ir kitoms pavasario amatų mugėms, daugėja užklausų iš prekybininkų. Dažniausiai prekybininkai renkasi mobilųjį arba mPOS kortelių skaitytuvą.

Mobilusis POS kortelių skaitytuvas yra pritaikytas visoms įmonėms, įskaitant įmones, užsiimančias kilnojamąja prekyba, restoranų verslu ar prekių pristatymu. Terminalą galima naudoti bet kurioje vietoje, kurioje yra užtikrinta mobiliojo interneto aprėptis. Šiam skaitytuvui yra būtina SIM kortelė su interneto prieiga.. Mobiliojo kortelių skaitytuvo mėnesio nuomos mokestis yra nuo 14,50 EUR + PVM.

mPOS kortelių skaitytuvas ypač tinkamas smulkioms įmonėms, individualiems prekybininkams, kilnojamajai prekybai. Jis gali būti susietas su „Android“ ir „iOS“ mobiliaisiais telefonais ir planšetėmis. Naudojantis šiuo kortelių skaitytuvu mokėjimo kvitus galima pristatyti el. paštu arba SMS žinute. mPOS kortelių skaitytuvo mėnesio nuomos mokestis yra nuo 6 EUR + PVM

Renginių organizatoriai, kuriems POS skaitytuvai reikalingi tik vienam kartui, taip pat gali pasinaudoti šių skaitytuvų privalumais. „Citadele“ bankas jau turi bendradarbiavimo patirties apdorojant mokėjimus koncertuose ir festivaliuose Baltijos šalyse.

Mobilieji POS skaitytuvai taip pat yra tinkami pristatymo paslaugų teikėjams, kurjeriams, be to, kavinėms ir restoranams, norintiems pasiūlyti savo klientams galimybę atsiskaityti nepakylant nuo staliuko.

Daugiau informacijos – čia.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų