Ar galima padovanoti sveikatą?

Ar galima padovanoti sveikatą?

Artėja gražiausios metų šventės. Jų proga visuomet norisi savo brangiems žmonėms dovanoti tai, kas geriausia. O juk galima mamai, tėčiui, draugui ar kaimynui padovanoti sveikatą ar geresnę savijautą. Paraginti juos pradėti rūpintis savimi galime nuo paties paprasčiausio kasdienio dalyko – vandens vartojimo!

Vandens trūkumas – daugelio negalavimų priežastis

Kiek, kodėl ir, svarbiausia, – kokio vandens turėtume gerti? Gydytojo chirurgo Gintauto Laurinavičiaus teigimu, kuo mažiau vandens geriame, tuo organizmas greičiau ir sausėja, ir rūgštėja.

„Žmogaus organizme vykstant medžiagų apykaitai susidarančios atliekos – rūgštinančios medžiagos, sukeliančios oksidacinį stresą – turėtų būti išplaunamos vandeniu. Tačiau kai jo geriame nepakankamai, atliekos kaupiasi ir teršia organizmą“, – pasakoja gydytojas.

Pasak G. Laurinavičiaus, toli ieškoti pavyzdžių nereikia – taip nepasišalinusios organizme kaupiasi druskos ir formuojasi kaulų ataugos, daugėja „blogojo“ cholesterolio, užkemšančio kraujagysles, žmogui gresia susirgti akmenlige, cukriniu diabetu ir kt. ligomis. Organizmo rūgštėjimas – daugybės ligų ir senėjimo priežastis, todėl labai svarbu išlaikyti tinkamą rūgščių ir šarmų pusiausvyrą.

 Šarminis vanduo – kas tai?

 Būdas, kaip gaminti šarminį vandenį, žinomas jau pusšimtį metų. Tuomet žmonės naudingą šarminį vandenį vadino „gyvu“, o rūgštinį – „negyvu“. Tokį vandenį galima pasigaminti vandens jonizatoriumi. Jonizuotas vanduo gaunamas elektrolizės būdu. Įpylus vandens į jonizatorių, vienoje indo sekcijoje prie katodo kaupiasi teigiami šarminių metalų kalcio, magnio, natrio, kalio (jonizuotas šarminis vanduo) jonai, o prie anodo – neigiami chloro, fosforo, sieros ir vandenilio (jonizuotas rūgštinis vanduo).

Skirtumą tarp paprasto vandens iš čiaupo ir šarminio labai gerai iliustruoja bandymas. Į vieną stiklinę įpilkite vandens iš čiaupo, į kitą – šarminio (kambario temperatūros). Tada įmerkite arbatžolių pakelius. Visi žinome, kaip lėtai arbatžolės „spalvins“ vandenį iš čiaupo, užtat šarminis vanduo labai greitai ištrauks arbatžolių spalvą, panašiai kaip plikant. Taip pat vyksta ir šarminio vandens pasisavinimas žmogaus organizme.

Jonizuotas šarminis vanduo išsiskiria savo takumu, jis daug lengviau nei įprastas vanduo prasiskverbia per membraną, todėl atitinkamai pernešama daugiau maisto medžiagų. Šarminis vanduo taip pat perneša daugiau deguonies, todėl suteikia energingumo, lengviau išplaunami toksinai. Labai svarbios jonizuoto šarminio vandens stiprios antioksidacinės savybės, kurios neutralizuoja laisvuosius radikalus, galinčius sukelti rimtų sveikatos problemų.

Kam naudingas jonizuotas šarminis vanduo?

 Jonizuotas šarminis vanduo profilaktiškai naudingas tiek sveikiems, tiek sergantiems įvairaus amžiaus žmonėms. Jis ypač tinka sergantiesiems širdies ir kraujagyslių ligomis, po patirto infarkto, insulto, įvairių trombozių. Toks vanduo skystina kraują, daro jį takesnį, neleidžia sulipti eritrocitams, teigiamai veikia odą, stabdo senėjimo procesus organizme, teigiamai veikia imuninę sistemą, padeda užkietėjus viduriams. O štai sergantiesiems diabetu šarminio jonizuoto vandens vartojimas gerokai sumažina insulino poreikį. Jonizuoto šarminio vandens vartojimas turi teigiamos  ir varginant degeneracinėms stuburo bei sąnarių ligoms.

Rūgštinis vanduo taip pat vertingas

Elektrolizės metu gaunamas ir rūgštinis vanduo. Jis ypač aktualus šiuo pandemijos laikotarpiu, nes pasižymi baktericidinėmis savybėmis, todėl tinka naudoti dezinfekcijos tikslais. Namie, pavyzdžiui, šiuo vandeniu galima dezinfekuoti rankas, valyti paviršius, pažeistą odą, skalauti gerklę.

Unikali funkcija – sidabringas vanduo

 Jau daugiau nei 25 metus Lietuvoje gaminamu vandens jonizatoriumi galima pasigaminti ir sidabringo vandens. Sidabro jonai pasižymi baktericidinėmis savybėmis, tad toks vanduo jums tarnaus kaip puikiausias antibakterinis vaistas. Tai puiki apsauga nuo virusų ir bakterijų, siaučiant gripui, peršalimo ligoms, taip pat jų profilaktikai. Jei jūsų kolektyve siautėja virusai, gerkite sidabringą vandenį. Jei vaikai darželiuose dažnai serga, tai taip pat puiki profilaktikos priemonė.

Šventės – puikus metas nudžiuginti savo artimuosius. O geriausia, ką galime dovanoti jiems, – sveikata ir gera savijauta!

 Net 30 eurų nuolaida visiems vandens jonizatoriams iki gruodžio 31 d.

Įsigykite el. parduotuvėje www.vandensjonizatoriai.lt.

Informacija tel. 8 655 35398 arba 8 655 38445.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų