Apvirtus keturračiui, atsidūrė ligoninėje

Apvirtus keturračiui, atsidūrė ligoninėje

Žiemos pramogos su keturračiu vienam panevėžiečiui vos nesibaigė didžiule nelaime. Nors neblaivus vyras savo kelionę baigė ligoninėje, gali save vadinti tikru laimės kūdikiu.

Šeštadienį apie 16.30 val. Panevėžio r., Pavašuokių II k., 36-erių vyras, būdamas neblaivus (0,76 prom. girtumas), neturėdamas teisės vairuoti, vairavo keturratį „ATV PBY150” be valstybinių numerių, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė keturračio ir apvirto. Eismo įvykio metu susižalojo, apgadintas ir keturratis. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje jam nustatyti veido sužalojimai.

Dar vienas vairuotojas, prie vairo sėdęs ne tik neblaivus, bet ir neturėdamas teisės vairuoti, buvo sulaikytas Rokiškio rajone. Šeštadienį apie 23.25 val. Kamajų sen., kelyje Kamajai–Aukštakalniai, sustabdytas automobilis „Opel Vectra”, kurį, neturėdamas teisės vairuoti ir būdamas neblaivus, vairavo 39-erių vyras. Savo kelionę jis buvo priverstas baigti areštinėje. Vyrui nustatytas 1,57 prom. girtumas, tad vėliau teks minti ir teismų slenksčius.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų